bugün

1 saattir takip ediyorum.

superonline güzel bir anneler günü reklamı yayınlamış. orada ki görüntüde arka planda fenere küfür ediyorlar diye bir iddia tutturmuşlar gidiyorlar.

ya 100 kere dinledim ne fenerden bahseden var ne küfür içerikli bir kelime

sanırım olayın arkasında farklı bir şeyler var.
az evvel tesadüfen gördüğüm yalandır. bu arada yıllardır superonline kullanırım, çok da memnunum. şimdi olay şu, reklam filmi çekmiş superonline, maç izleyen bir herif var. pcden tribün gürültüsü geliyor ama bir şey anlamak mümkün değil. zaten anlaşılsın diye değil gelen gürültü, maç izlediği belli olsun diye. bu aklı evvel fenerbahçeli arkadaşlar da, o gürültüden fenerbahçeye küfür ediliyor sonucu çıkarmışlar.

özellikle twitter'dan da örgütlenmiş tweet yağmuruna tutuyorlar cağnım şirketi...

bir kurumu linç etmek bu kadar kolay olmamalı. işin en enteresan tarafı, çoğu reklam filmini izlemiyor bile. biri ben izledim küfür var deyince, arkasından gelenler dinleme izleme gereği duymadan linç etmeye kalkışmışlar hemen. küfürler ederek üstelik. çelişkinin de daniskası.

hasılı ülke olarak birilerini linç etmeye o kadar alışkınız ki... işini bu kadar iyi yapan, her problemi anında çözen bir kurumu bile saniyesinde yalan bir haberle linç edebiliyoruz. çok yazık, daha çok yol kat etmemiz lazım.
ergen hesabını ciddiye almak adlı konudur.
yukarıdan aldıkları emiri yerine getirip başarıya ulaşmıştır fenerbahçe taraftarı. superonline özür mesajı yayınlayıp, videoyu'da yayından kaldırdığını açıklayan bir duyuru yaptı.

bu haksız olmalarından falan değil ama. kurumsal yapıları, müşteri memnuniyeti kapsamında çalışmalarından ötürü yaptılar bunu. sırf bu yüzden bile takdir etmeliyiz.