bugün

Avrupa ligi yarı final kura çekimleridir.saat 14.30 da NTV spor dan canlı olarak yayınlanacaktır.

bir aksilik olmazsa fenerbahçemin yer alacağı kura çekimidir.
Fenere kesin chealse gelir.
fenerbahçe

basel

rubin kazan

benfica dörtlüsünün yer alacağı kura çekimidir. bize her yol amsterdam.
Fenerbahçe'ye rubin Kazan'ın gelmesi kötü olacak kuradır. Tabisi basel gelsin hacı!!
fenerbahçeye chelsea nın geleceği kura cekimi.

EDiT:BENFiCA ÇIKTI AMNK.
chelsea-benfica
basel-fenerbahçe

şeklinde gerçekleşecektir.
steve mcmanaman'ı uzak tutmamız gereken kura çekimidir. allah korusun; zank diye çeker chelsea'yi.
fenerbahçe muhtemelen chelsea ile eşleşecektir.
intikam soğuk yenen bir yemektir.
fenerbahçe nin şu anki tura ballı kuralar kazandığı düşünülürse, bu kurada da tekrarlanma olasılığının da hatra gelmesiyle chelsea nın çıkması an meselesi gibi duruyor , allah muhafaza...
Fenerbahce-chelsea, tottenham-benfica seklinde olacaktir.
galatasarayın başına örülen çorap fenerinde başına örülürse fenere chelsea gelir % 99.5
bu saatten sonra kimin geleceğinin pek önemi yoktur. Ulan son dört daha ne ışte elbet zor olacak kolay olsa kupa olmaz. Bana sorarsanız chelsea gelsin.
--spoiler--
kimi çekim, abime?
-steve mcmanaman
--spoiler--

şaka maka, bu turdan sonrası tam bir psikolojik mücadele. başarılar!

editonaldo: o değil de, yeminle çarpılcam amk! entry numarasının sonuna bak, aboooov.
artık rakipler dusunsun dedigimiz kura çekimi.
benfica ve chelsea'ye basel ve fenerbahçe'yi getirecek kura çekimidir. nasıl olsa alışkınız her kura çekiminde hile olduğunu söylemeye. bana göre benfica ve chelsea'yi eşleştirmezler bu turda.
tahminim;
fenerbahçe - benfica
chelsea - basel
şeklindedir. başarılar fenerbahçe.
chelsea-fenerbahçe
benfica-basel
maçları çıkıcak çekiliş. umarım yanılırım.
Benfica-fener olur.besiktas eledi.bizde eleriz.
finali ingiliz ve portekiz takımlarının oynaması uefanın işine gelir. çeyrekte ingilizi eleyen basele çelsiyi vermezler. buna göre;
çelsi-fener
basel-benfica olur.

fenerbahçemiz her zamanki gibi oyunu bozar ve benfica ile final oynar. takımların baş harflerinden fb oluştuğu için kupayı fenerbahçe alır. hayırlı olsun.
Gönül ister ki:

basel çıksın, yok o çıkmazsa, chelsea çıksın, yok o da çıkmazsa...*

Benfica en tehlikelileri gibi geliyor bana
inşallah chelsea çıkacaktır.
random.org sitesi üzerinden yaptığım çekilişe göre

basel - chelsea
benfica - fenerbahçe

şeklinde gerçekleşen kura.
Chelsea çıkmayacaktır. 2000 deki gibi real gs tarzı bir şey bekliyorum. Fener mal mal oynamazsa kazanır kupayı.
chelsea çıkması temenni edilen kura çekimi. bir hesabımız var onlarla. **
chelsea gelmesini umuyorum. gelsinde chelsea yi yarı finalde eleyip, finalde rahat rahat oynayalım.