bugün

Yap şovunu...

görsel
Haydi inşallah diyorum. Rehavete kapılmadan, işi şansa bırakmadan. Yüzümüzü güldür cimbombomum.
Fatih terim varsa rehavet yoktur.
beraberliğin fenere yarayacağı maç. kaybetmelerini istemem bir fenerli olarak. üçlü averaj denen bir sistem var ve başakşehir üstün durumda. taraftarsız leş bir kulübün hem şampiyon olup hem şl gruplarına kalacağına galatasaray olsun.
olympiakos efsanesi ve eski fenerbahçeli erol bulut'un galatasaray'a 3 puanı vermeyeceği maç.
2 gomis, 2 rodriguez ve 1 belhanda golüyle Galatasaray'ın 5-0 kazanacağı maç.

5-0 skoruna 12,00 orandan 300 lira ateşledik, bekliyoruz.
Hayvan gibi kapanan malatya savunmasını erken çözüp stres yasamamamiz gereken Maç. Kolay Degil, zor maç.
Alandayız.
Vurduğun gol olsun Cimbom!

görsel
Direk gol olmasaymış iyimiş. Fark 2 ye çıkarsa maç biter. Malatya nın hala şansı var ama.
Amk maç yeni başladı adamlar 2 pas atsaysı bari birbirine, anladık şampiyon olucaksınız ama bokunu çıkarmayın.
Top Malatya kalesindeyken baslasaydi maç direkt daha iyiydi.
Yorulmazdi futbolcular.
Galatasaray ın Belhanda ve gomisin golleriyle 2-0 önde geçtiği maçtır.
görsel
görsel
12 dakika içinde sona ermiş maç. Terlediklerini bile sanmıyorum topçularımızın. Şu an gomis orta sahada kopuyor, e kolay değil. Ligin en çok golan atan efsane futbolcularından alex’in rekoruna ortak oldu.
keyif vermeyen bir maçtı.
galatasaraylı futbolcuların büyük bir beceriksizlik örneği göstererek üçüncü golü bulamadıkları maç olmuştur.
malatyaspor’un -mış gibi oynadığı maç olduğunu düşünüyorum..

galatasaray fazlasıyla rahat oynadı.. bunda galatasaray başkan adayının saçma sapan açıklamasının da katkısı olabilir..

fikret orman için demba ba konusunda eleştiri yapanlar henüz bu konu hakkında herhangi bir söz söylememişlerdir..