Galatasaray ve Fenerbahçe taraftarları ortak bir slogan, hükümetin istifa sloganı atmıştır.
14 sene oldu...
derbi felan değildi bu arkadaş futbol zevki ilk yarı idare ederdi ama ikinci yarı faul den serbest vuruştan başka bir şey yoktu.

ayrıca; Maçtan önce Reyhanlıda ki olayları kınayıp protesto ederek helal olsun dediğim Fenerbahçe'ye maç sırasında Eboue ye muz atması ile ırkçılık yapan, sahaya viski şişesi, patlayıcı atan fenerbahçe ye diyecek bir söz bulamıyorum gerçekten...
sanırım koyduk...hemde kalecisiz koyduk öyle bir maç.

hayırlı uğurlu olsun. şampiyona girsin... bol bol entry sildirsin inşallah!
yenilmesine rağmen galatsarayın şampiyonluk kutlaması yaptığı maçtır. her iki takımda seviniyor nasıl iş arkadaş bu.
hakemin bitiş düdüğüyle 2-1 fenerbahçe lehine biten maç.
şuan Galatasaraylılar şampiyonluğu kutluyor. fenerbahçelilerin ne güzel kazanmışlardı yine sinirlendiler ne yapcaklarıı şaşırdılar asdasdashgd
hahah ya iyi güldüm
galatasaray önce kendi şampiyonluğunu ilan etmişti bu maçta da fenerbahçe ye ikinciliği armağan etti. çeyrek kalecili takıma şut çekmemek de neyin nesi acaba...
6S li futbolcular koyulmayı kutladıkları maç. güldürdünüz lan.
(bkz: iki bir yenildiğine sevinmek)
neticenin şampiyonu değiştirmediği maç.
bayağı bir entry sildirtmiş maçtır. gerçi 4 tanesini yedekleyebildik. *

görsel
son 5 dk'ya kalecisiz olarak girdiğimiz ve koyup geçtiğimiz maçtır.

eve yine karı atmış fener.
galatasaraylı futbolcuların koyulma zevkinden kendini tutamayıp çılgınca sevindiği maç olmuştur. * *
maçı fenerbahçe haketti galatasaray bu akşam hiç ama hiç yoktu galatasaraya bu oyun yakışmadı sonuç olarak tebrikler fenerbahçe.
(bkz: göre geldi şampiyonluğumuz 11 imiz de şaşkınız)
galatasaraylı oyuncuların yaptığı resmen ezikliktir derbide yenilen bir takım bunu yapmamalıydı.
not: adanasporluyum
bazılarını soyundurmuş maçtır. sikimizi kaldırdın be fenerbahçem sağol..

http://o1305.hizliresim.com/19/d/n0ddb.jpg
Biri Türkiye Lig şampiyonu olduğuna sevinir, öbürü galatasarayı yendiğine. Fark ortada. Kadıköyde kutlanan ikinci şampiyonluk, biz alıştık fenerbahçe, şimdi yendiğine mi sevineceksin yoksa alamadığın kupalara mı üzüleceksin? Fakir tesellisi işte. Hadi canım başka sefere.

Edit: az daha eksileyin, belki şampiyon olursunuz, hatta iyi bir fenerli olup bir gün şirinleri görebilirsiniz. Ehehe.
fenerbahçede 2 topçu var ki futbolcu hatta sporcu demek istemiyorum.
gecen sene play offta bjk beraberlıgıne stadda mesale yakarak kutlayan gs busenedeyenıldıgı macta kutlama yapmıstır. ayıp ayrıca besıktas sampıyonlar lıgıne gıtmesın bızı enkotu sezonumuzda sampıyonlar lıgı elemelerıne kaldık sız enkotu sezonunuzda kumede kalma mucadeleseı verıyordunuz demesınler dıye fenerın altına yatmış bırde ortasahada kutlama yapmıstır.
fenerbahçe nin yendiği maçtır.

o değilde gs 5 atıyordu kadıköy de...
herşeyi bıraktım da muslera nın yerdeyken kafa topuna zıplayarak topu çıkarması gerçekten mükemmel bir hareketti. volkanın performansı da rakip takımla tartışmaları hariç iyiydi.
beraberlik sonrası üçlü çektiren sabri'yi unutturan görüntülere şahitlik ettik. sizi bilmem ama kadıköydeki tek farklı mağlubiyet sonrası sevinen galatasaylı futbolcuları alkışlıyorum. on dokuz maçtır kazanamıyorlar. nice on beş senelere.
Fenerbahçe'mizin her zaman ki galip geldiği maç olmuştur.
fenerbahçenin koyduğu, galatasarayın zıpladığı maçtır.