bugün

şarabın şişesine, şarabın kendisinden daha çok para veren insandır.
Korkulması gereken insandır çünkü kaybedecek pek bir şeyi yoktur. gece boyu sokak lambalarının altını gezer sırayla. birine kusunca diğerine ve sonra ötekine geçer. şarapları bitip sızana kadar durum böyle devam eder..
müziğin kalitelisini bilir. yahudi klezmer müziği mırıldananı bile gördüm.
bekleyeni yoktur, beklediği vardır. o da hiç gelmeyecektir, bu yüzden telaşı yoktur..
şarabın fiyatından bağımsız olarak hep on iki liralık şarap içtiğim için benimde dahil olduğum insan müsveddesidir .
alışkanlık haleine getirirse yakın zamanda gözleri bozulacak insandır.
artısı var eksisi yoktur. canımızdır. hangisini içeceğini biliyor da damağı şaraptan anlıyorsa hele baş üstündedir. alım gücüne göre yafta vurulacak olgular değildir bunlar. alabildiğinin en iyisini almak mesele.
Sakın ola köpeğine içirmemelidir.
üzümlü meyve suyu olmasın o..

arkadaki etikete baksana, nektar mı aroma mı ?
Yakın zamanda yıldızları sayacaktır.
yanında birde zafer gazoz ile güzel giden şaraptır.
imdi bu insan cahil embesiller tarafından yaftalanan insandır.

Kaliteyi fiyatta aramak gibi bir gafletin içine gark olupta adamın esaslı bir şekilde kültürel donanım birikimiyle ağız tadına uygun bir sangria hazırlamak için o şarabı içtiğini nereden bilecek ki? Bilmez. Bilemez işte sayın amına koyduğum.
ağır öğrencidir.
Şarap değildir o, köpek öldürendir.
Masada içerse oo beyedendi, arabada içerse şarapçı kod adlı şahıslardır.
sarap diye visne sulu kolonya karisimi olmasida muhtemeldir.
gazoz ile içiyorsa, iyi kafa yapacaktır. sek içilmez o tatsız şey.
bahçede üzüm yetiştirmeye başladım
şarap yapmasınıda öğrenirsem beleşe gelecek.
12 yıllık şarap diye okumak.
En fakir duyguların insanıdır.
bortaçinadan sonra lükstür mk o şarap. zengin insandır vesselam.
eskişehir adalar'da porsuk kenarında takılan insandır.
ağır fakirdir.
Cebimde 15 lira para var bi akşam. Arkadaşta var yakında, birazda sigaramıZ var. Aslında epey bi şey varmış la yazınca fark ettim. Bi şekilde içmemiz gerekiyordu,düşündüm düşündüm ve 14.90 a indirimde bi şarap buldum. Tesadüf olamaz diyerek aldım şarabı gittik eve. Bira alsan parayı verdiğime değmez diye düşündüm. Arkadaş zaten içermedi, sırf para verdim diye oturdum içtim. Şaraptanda anlamam zaten, bi daha da almaya cesaret edemedim. Ot için la en güzeli.
şalgam içmesini tavsiye ettiğim kişilerdir.
10 liraya saressa var gidip 12 tl vermeyin. ben içiyorum tadı güzel tavsiye ederim.

Dikkat: bu entry de ürün yerleştirme kullanılmıştır.
Köpek öldüren felsefesine gönül vermiştir. Evet.