bugün

pollyanacılık oynuyordur.
aldatılmayı hobi olarak gören kızdır. Çok sevmiştir.
erkeğin kullandığını sandığı kızdır.
12 kez affettiyse muhtemelen o seni bir şekilde kullanıyordur denilebilir!

not: bana seviyordur belki gibi şeyler söylemeyin sakın!
Ne yaptığını kendi de bilmemektedir.
13 rakamındaki uğursuzluğun etkisiyle olmasa bile enayiliği sebebiyle yine ve yeniden double aldatılacak olan kızdır.
pişman olacak kızdır.
biz 1 tanesini bulamıyoruz insanlar ikinciyi bulup aldatıyor arkadaş hakkımı yiyenin... *
AFEDERSiN MiDE NAH BU KADAR DERLER ADAMA!
bakınız benzeri için :

(bkz: 7 kocalı hürmüz)
(bkz: yuh)!
Gerçekten seven kızdır.bu arada saftır .
aynı oranda sevgilisini aldattığı için içi de vicdanı da rahat olan kızdır. sevgilisiyle arasındaki bu ilişki yumağından hoşlanıyordur belki de.
erkeğin karşısındaki kızı nasıl geri döndüreceğini bildiği durumdur.
kız çocuğa vermiştir kesin .
(bkz: 13 cuma)
(bkz: o cuma neler neler olacak)
bana dedemin onu defalarca aldatmasına rağmen yine de affettiğini övünerek anlatan nenemi hatırlatan kız. yazık lan. nasıl bi zihniyet anlamak mümkün değil, o kafayı anlamak gerçekten imkansız. azcık kendine saygın olsun gözünü seveyim, kullan şu beyni. kişilik sahibi ol az vs demek istediğim kızdır aynı zamanda.
kız hamiledir kesin, bunun başka bir açıklaması olamaz.
Ondan da adam olursa at sikinden gramofon iğnesi olur.
salaktır. bunu başka bi şekilde tanımlayamayız. 12 kez şans veripte ilişkiyi laçkalaştırmaya ne gerek var. hem belli kızı aldattığına göre sevmiyor, sadece kızla beraber olmak işine geliyor. kızın kendini küçük düşürmek yerine, ilişkiyi bitirmesi daha mantıklı olur.
13.ye zihin olarak hazırlanmış kızdır.
belki kendi de 12 tane dizmiştir. Başka mantığı yok bunun.
banu alkan ve murat taşdemir çifti bu başlık için yegane bir örnek olacaktır.
kendisi büyük ihtimalle 13 kez aldattığından, sevgilisinin kendi rekoruna yetişmesi için tekrar şans veren kızdır. *
kafayı yediği net.
kendisi de aldatiyordur, baska aciklamasi yok.
aptal kızdır. Ya da ister para olsun ister başka bir şey çıkarı olan bir kızdır. Sevgilisini seven ama kendi kendisini sevmeyen kendine saygı duymayan kız da olabilir. Bilemiyorum. 2. Secenek daha mantıklı geldi gibi.