bugün

formula 1'in resmi hesabından 2020 türkiye gp tanıtım videosunda "istanbul ile tanıştığında*" yazılan tweetin altına ırkçı bir ermeni'nin

"istanbul değil, doğrusu Konstantinopolis *'dir" diye tweet atması olayıdır.
https://twitter.com/Tolo9...tatus/1326942605612036098

yorum:
verilmesi gereken tek cevap, resmi olarak 1930 yılından ve gayri resmi olarak 15. yüzyıldan beri istanbul'dur. boş boş didişip canımı sıkamam.
Bu Ermeniler cidden tuhaf. Duman oldu ordu kalmadı başbakanları kaçtı hala neyin kafasında herife bak. Evet.
aptalca bir tweet atan erm*nidir. karabağ'ın acısını aklı sıra böyle almaktadır.
Biri tarafından atılan tivit.

Sıradan Ermenilerin tivitlerini mi konuşacağız. Benim baldızım da ; Ermeniler iğrençtir, diye tivit atmış. Onu da Ermeni forumlarında linç ettiler. Sonra ben de baldızı sert bir dille uyardım.
türkler ermenileri sikine bile takmazken ermenileri her platformda türk düşmanlığı yaparken görebilirsiniz. Ne kadar süper olduklarından söz ederler utanmadan Türkiye'de yaşarlar Ermenistan'da değil.
Sırplar ve Arnavutlar da öyle ama ermeniler kadar değil. Bunlar da ağır yara açmış Türkler. Pek çoğunun soyadı bile Türkçe, Demirciyan, kazancıyan, ''kardeşyan'' gibi. Türkiye'deki ermenilerin ermenistan'a şutlanması gerek. Bu iki milletin birlikte yaşayamayacağı çok açık. ermenilerdeki Türklere karşı hissettikleri eziklik duygusu asla bitmez. Allah düşmanın bile onurlusunu versin 10 milyon ermeni 1 yahudi etmez yemin ediyorum.
türkiyedeki ermeni kaçak işçiler postalanmalı .
vatandaş olanlar da ilerde imkan olursa anlaşmayla
gönderilmeli .
soy ismi yanla biten kabileden ne beklenir ki ?
it ulur, kervan yürür.
görsel

Ermeni'nin kuyruk acısı geçmez. Ağrı dağına baka baka Ağlayın mınakoduklarım.
güzel bir türkiye ağrı dağı manzarası izlese sakinleşir aslında.
ermenistan enikleri türkün gücünü gördü ve tattı. sıra israyilde.
Milli kahramanı kim Kardashian olan bir milleti çokta şeetmemek lazım.