bugün

ne oldu oğlum.
mevzu nedir biri yesilimi yaksin.
troll başlıktır bir bok olduğu yoktur.
böylede ederim şakanızın içine.

dağılın şimdi.
görsel
internet aleminde gördüğüm en rezil durumlar sıralamasında ilk 5 e zorlasan 3 e girer.
tiksindim yemin ediyorum.
olayın resmi
görsel
o kızın elveda deyişini, bir de gözlerini asla unutmayacağım. gül gibi kıza bu yapılır mı be şerefsel engelli yazar parçası!

tanım: münferit olaydır. çabuk unutulur.
görsel
Sazan.avi.
igrencsiniz ulan ibneler.
sahiden de kafa karıştırıcı, acaba olmuş mu olmamış mı diyerek yazarları bunalıma sürükleyen olaydır. ayrıca espiri mahiyetinde, bu aracı buraya park etme kardeşim. zaten sokak dar, yangın olsa bütün mahalle yanacak. çek arabanı.
sinirlenerek takip ettiğim olay. bahsi geçen bayan arkadaşla 2011 yılında kölnde bir barda tanışmıştık. öyle birine benzemiyordu.
troll başlıktır.

sazan avında neler istediklerini göstermişlerdir.

(bkz: sazan avı)
oha denilen olaydır. ben dedim sözlük değil burası başka bişey diye.
özel mesaj, isim adres fotoğraf ifşası yaşanması olayıdır.

sözlük yazarı bir beyefendi, sözlükten tanıştığı bir hanıma kişisel bilgilerini vermiş. hanım kızımız ilişkinin ilerleyem saffalarinda bakmış, bu bey kendisine vermeyecek, anlamış ne kadar da evlenmelik bir bey olduğunu. işi cıvıtmmış sonra. diretmis, beyefendi vermeyince de kendisini ifşa yoluyla rencide edeceğine karar vermiş.
olay bu dağılalım.
sözlüğe pararlelin yaptığı algì operasyonudur. olayda bahsi gecen akplilerden duyumlar alınmıstır.
tamam her şey iyi güzelde sözlükteyiz be arkadaşım bu da yapılmazdı ki ayıptır ya.
sazan.avi
Ne olduğunu bilmediğimdir. Olaydan yaklaşık 2 saat önce uyumuşumdur çünkü.
Derhal unutulması ve bir daha hakkında konuşulmamasi gereken olaydır.
Utandıran olaydır sözlüğün kara lekesidir.
Eskiden de olurdu bu tür şakalar.
Yeni nesil heves etmiş bırakın oynasınlar..