bugün

süper lig 25.hafta müsabakası. saat 19.00'da başlayacaktır.
galatasaray bu akşam maçını kazandı. fenerbahçe sinir harbinde başarılı bir takım değil. zaman geçtikçe tökezleyecek ve puan kayıplarıyla 2. sıraya fit olacaktır.

bu maç da fenerbahçe için talihsiz bir puan kaybı.

1-3 gibi sağlam bir tokat bekliyorum.
vurduğun gol olsun fenerbahçem başarılar.
feneri fenerleyecekler yine.
Rahat bir maç olmasını beklemiyorum. Oldukça zor geçecek bir maç. Hatta samsun maçındaki gibi salakça bi puan kaybı gelirse şaşırmayın ama inşallah yanılırım ve farklı, rahat bir galibiyet alırız. Başarılar fenerbahçem.
sikiş başladı.

alanyaspor 0-1 öne geçti.

ilk yarı 0-2 bekliyorum.
Fatih Tekke gecen sene de les gibi bir takim ile bizden puan almisti. Sanirim istanbul’un basindaydi.

Mactan onde yazip kotuyu cagirmak istemedim ama gene ayni oyunu oynatiyor.

Kenara uzun top…

Gecen seneki Fatih Tekke maci yerine gecen haftakini izlersen uzerler adami.
Kanser et bizi Fener kanser
Bu ne abi ya her mac olum kalim maci oluyor
Yeter abi ya evinde de su golu yeme artik ya.
fenerliler hemen pozlara girmeye başlamış..

sanki ikinci yarı sonunda beleşe penaltı çalınmayacakmış gibi. bi kesin tiyatroyu öf.
tadic adamın bileği biçti. sarı verildi.
olsun birazdan mağdur olurlar.

görsel
suni liderliğin, şikebahçeli ağlakların elinden alınacağı maç.

o dördüncü yıldızı daha 10 sene göstermeyeceğiz size. ezik sürüsü sizi.
cengiz'e ikinci sarıyı vermedi.
hahaha.
sinirden ağlıcam ya.
Olm asiste daha cok mu prim var lan nedir bu asist manyakligi.
görsel
Fenerli gibi davranmayın amk tadic'in pozisyonunda sarı kart yeterli, kırmızı kartlik hiç bir şey yok.
Mac batshu reis’i cagiriyor
Ayrica sahaya madde atanlara kizmiyorum bu sefer, atin da kapansin, seyircisiz daha iiyiz.
Tadic’in hareket sarı. Basma bileğin üzerinde değil. O zaman dün mertens’in de atılması lazımdı.

Cengiz’in elle yüze müdahele de sarı değil. Hava topuna çıkınca yüze gelen darbe sarı karttır. Orda bi hava mücadelesi yok, kaldı ki cengiz adamı görmüyor bile arkası dönük.

Maça gelirsek, bütün anadolu takımları bizim maçta yerden kalkmıyor da, neden hepsi gese maçında yatıp zaman geçirmiyor? Bu nasıl bir orospu çocukluğudur? Bir kere de gese maçlarında yatan Anadolu topçuları, zaman geçiren kaleciler görelim amk. Yatacak yeriniz yok.
Hakem kiyaklariyla şampiyonluk yarışında olan febenin ilk yarısını 0-1 yenik kapattığı maç.

ikinci yarı penaltı jokeri devreye girer. padic atar merak etmeyin.
fenerbahçeli olmak denilen aşağılıklığın tezahürünü, allah bilir kaçıncı kere gördüğümüz maç. ortalığı karıştıra karıştıra şampiyon olmaya çalışacaklar.

ama göklerden gelen bir karar vardır, ey şerefsiz fenerliler.
Fred yokken ortada ismail’e guvendik
O da bugun kotu olunca sictik
Cocuk her mac super olacak diye bir sey yok.
Fener bu yarışı stresi yine kaldıramayacak.

Çok belli ediyorlar.
fener bu stresi kaldıramayacak. ama biz kaldırıp fenerlilere gerekeni yapacağız.

türkiye'de futbolun kanseri, bu fenerbahçe denilen kepaze oluşumu şampiyon etmeyeceğiz!
Ulan nerdeyse her GS maçında Anadolu takımları yatar vakit geçirir gelmiş gese macinda vakit geçiren Anadolu takımı yok mok demiş.

Asıl GS maçlarında Anadolu takımları köpek gibi asılır maça. FB maçlarında sanki antrenman yapar gibi oynarlar
ikinci yarı alanya ya bir kırmızı bir de fenere penaltı çıkar üzmezler fenerbahçeyi bu akşam...