bugün

hakkari'de yaşanmış üzücü gelişme. acaba ne derdi vardı garibin.

http://www.milliyet.com.t...i-bulundu-gundem-1907994/
intihar değildir, o yaşta bi çocuğun o kadar büyük ne derdi olur ki? Olsa olsa cinayettir, intihar etmemiş öldürülmüştür.
intihar veya cinayet ne olursa olsun, çok üzücüdür çok. Allah geride kalanlarına sabırlar versin.
Hayatın ne b*k olduğunu erken yaşta anlamış kardeşimizdir. Emin olun bizde ne b*k olduğunu bilsek,anlasak 1 saniye kalmayız bu dünyada.
Okul.

Aile mevzusu yoksa O yaştaki bir çocuğun en büyük derdi okuldur.

Hep öğretmenlerin yüzünden. Tenefüste tecavüze uğrayan olsa yine görmez bu tipler.
Haber verirsin, "eh biz napalım" derler.
Sonra çocuk intihar edince de "bizim suçumuz yok bu kadar aşırı olduğunu bilmiyorduk" derler.

Sizi varya hayrına keserim, pislikler.

Kaç tane okulda öğrenci baskısı yüzünden intihar mevzusu oldu, hâlâ aynı... Hiç bir ilerleme yok. Yazık o çocuklara.

Ya da istismar.
11 yaşında olupta mevcut dertlerinin - ki bu dertler ileride karşılaşacaklarının yanında mutlaka bir hiçtir - sıkıntısından kaçmayı intiharla bulabilen biri intihar girişiminde başarılı oluyorsa yani her insan birşeylerde başarılıdır bu çocuk başarılı olabilme hakkını intihar olarak kullandıysa bundan o çocuk hariç herkes suçludur. anne bana devlet sen ben o herkes.
2-3 sene daha sabretseydi belkide intiharı düşünmüş olduğu için pişman olacaktı.
Gece gece üzüldüm. Vah yazık kardeşime.