bugün

Az önce vodafone park’ta yapılacağı Fikret Orman tarafından açıklanmıştır. Allaaaah dedirtti. Acayip mutluyum.
görsel
En son cem uzan getirmişti sanırım.

Old laik days..
hybrid çimlerimiz :(
Pique Beşiktaş'ta haberlerini görmemize sebep olabilecek konser.
Dünyada ilk kez bir futbol kulübünün 4.lük kutlayacağı etkinlikte sahne alacak şarkıcı.

Hahahahaha...
Sevgilimle bilet aldığım konser. Napak paramız buna yetti.

görsel
(bkz: orayı yıkarlar)
fazla zıplamayın lan tırrekler, o zemin önemli...

bahreyn beyrut, vorevır vorevır, vakka vakka.

bu kadın niye yaşlanmıyor lan...
görsel tam olarak HA Ri KA sözlük harika.
2007 Kuruçeşme arena konserini mumla aratan konser. Organizasyon çok kötüydü bence. Bir kere stadyum konserine hiç gerek yokmuş, daha orta boy bir mekanda olsa çok daha sağlıklı olurdu. Öyle tıklım tıklım bir durum yoktu bir kere.
Ben tribünden almıştım bileti 5.kategori aldığıma üzülüyordum ama benden daha fazla para bayılıp 4., 3. kategorilerden, saha içinden alanların halini görünce "iyi ki en ucuzunu almışım" dedim. Sahne önü hariç kimse Shakira'yı doğru düzgün göremedi.Çoğu insan ekrandan takip etti. VIP localarda oturanlar bile sahneye çok uzaktı. Sahne önüne kurulan platform sahneyi önden kapatıyordu zaten. Ses, şarkılar, canlı performans filan güzeldi ama Shakira'yı çok az ve çoook uzaktan gördük.
Gördüğüm en dandik organizasyondu.
Ses sistemi yada stat akustiği yüzünden shakirayı duyan yoktu tribünde.

Ve çok dolmadı zaten foto oturduğımuz yerden çekilme. Sahaiçinde Pahalı olarak satılan ön kısımlar bomboş.
görsel