bugün

köprü, tünel ve duble yollarımızı kıskanan batı tarafından tezgahlanan bir oyundur. haydi benzinini dök, büyük oyunu boz.!

edit: dur lan o dolar idi değil mi?
(bkz: bormobil) çıkınca ona yöneleceğim.
Osman gazi köprüsü için kaynak yaratılıyordur. Şaka gibi ya. Ülkeye kendi elleriyle karadelik yerleştirdiler. Sözleşmeye olur vereninden, sözleşmeye imza atana kadar hepsinin allah belasını versin.
şaka yapıyor olmalısın dedirtmiştir.

krizdeyiz krizde benzin de yakında 6 lira olur.
Sabredin yahu şunun şurasında 2023 e ne kaldı. Bor u bir çıkaralım uçuşa geçicez uçuşa abd rusya çin önümüzde diz çökecek.
Kontağı acar, motoru çalıştırmaz, koyarız teybe rammstein'dan benzin'i. iki bira içer; bele bele patlariz amk.
bu sabah litresini 5.31 tl'den almama sebep olan güncellemedir. o değil de son 2-3 aydır peş peşe gelen zamlar tam depomun bitmesine yakın geliyor ve benzinliğin yolunu tutuyorum. cumhurbaşkanımızdan allah razı olsun bu zamlar olmasa depoyu doldurmayı unutup yolda kalabilirdim. çok şükür başımızda bizi düşünen devlet büyüklerimiz var. aksini iddia eden fetöcüdür, müşriktir, dinsizdir.
ŞiMDi DOLAR GiBi BENZiNi DE YAKARAK PROTESTO ETMEMiZ GEREK. DÖKÜN BENZiNi, YAKIN ARTIK.
Arkadaslar 50 liralik alin zamdan etkilenmeyin. Ben oylr yapiyorum azicik aklinizi kullanin.
Önceden 30 liraya motorun deposu doluyordu. Şimdi 50 liraya doluyor. Depo genişledi herhalde.
yanlış demek istemiyorum fakat benzinin litresi 5,25 lira olmuş. arkadaş 5,31 yazmış fakat daha 2 saat önce 5,25'ten aldım.

he ne demek oluyor bu ?

iki günde bir 30 liralık benzin alıyordum 2 ay önce. hem işe gidip geliyor hem de artıyordu.

artık 30 lira ile işe gidiyorum gelemiyorum.

teşekkürler istikrar. aylık hesabıma göre benzine 420 lira para verecektim. 2 ay içinde bu para 500 liraya ulaştı. belirteyim bu 2 ay için patronlar zam yapmıyor.
gelmiştir.
geceden depoyu fullemeyerek zarara girmiş bulundum.
zaten kaçısı da yok bu zamların.
güncel Önemli Başlıklar