bugün

(bkz: her on birinci nesli ergen sanan tip)

zeka fışkırmasını ortaya seren çılgın plan.
(bkz: dikkat et de yeni üye sana kaymasın)

Tutmayacak plan.
(bkz: baran 14 yaşında arkadaşları ona aynştayn diyor)
(bkz: arap sen içme bokunu çıkartıyosun)
uyku saati gelmis yazar beyanı.
başlığı açanın 10. nesil oldugunu fark edince bayağı güldüğüm hadise * arkadaş ne istiyorsunuz bizden şöyle şu kenarda az bi takılcaz ya neyse 11.nesil toplaşın bizde şimdiden 12leri nasıl ezebileceğimizi düşünelim *
(bkz: on birinci nesil sözlüğün utancıdır)
(bkz: on birinci nesil bir yazarı ciddiye almak)
(bkz: on birinci nesil yazarları tokatlamak)
(bkz: on birinci nesil 30 entryden fazla girmesin) gibi başlıklar açıp on birinci nesil yazarların psikolojisini bozmaya utanmıyor musunuz diye size sorarım ey ahali.
bundan sonra on birinci nesil hakkında başlık açan karşısında beni bulur.

belaya hazır olun!
hem de çifte belaya!
dünyayı yozlaşmaktan kurtarmak için,
on birinci neslin hakkını korumak için,
sevgi ve saygıyı tüm sözlüğe yaymak için.
yıldızların ötesine ulaşmak için.
ben on birinci nesil yazar
on birinci nesil her zaman ışık hızıyla hareket eder!
ya teslim ol ya da savaşa hazır ol!
askeri plan konuşa su bas

yok la 40karakter.
sözlüklerdeki boş muhabbet örneklerinden birisi. gelen son nesil yazarlar devamlı dışlanır, azarlanır falan. boş yani afedersin.

ulan başlığı açan da 10. nesil şaşırdım amk. lan dingil 11. nesli şutladığın anda hedef tahtasına sen asılıyorsun neyin peşindesin. 1. nesil olsan anlarız.
bu başlik ve entryi okuyunca utandım, gerçekten nerede olduğumu sorguladım. sözlükten seni uçursunlar, SÖZLÜGÜN lq orani 20 puan yükselmezse ben de birşey bilmiyorum.

(bkz: sen şükret uludağ sözlük var)
(bkz: al babayı)
Onbirinci nesillerin daha yaş muhabbetini yapamıyorsunuz kusura bakmayın.
Bunlar bir nesli yok etmeye çalışıyorlar sayın hakim, lütfen bu söylediklerimi de yazın.
11.neslim 25 yaşındayım. Yaş muhabbeti saçma olmuş. Kalite değerlendirmesi yapmalı. Sözlükte trolleyip sonra bu bazı insanların gerçek fikri gibi eleştiren kesmi şutlayın. iyilik yapmış olursunuz.
Sabah sabah güldüren başlık.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar