bugün

kıyamet kopması yüzünden istifa eden bir matematik öğretmeninin iddiasıdır.

istifa dilekçesinde;
11.11.2018 Pazar Gecesi, Kuran'ı Kerim'de Tarık Suresi'nde geçen Tarık yıldızı'nın (33,33) enlem ve boylamındaki yere düşeceği, Allah'ım tarafından vahiy yoluyla bildirilmiştir.

https://odatv.com/kiyamet...istifa-etti-03111820.html

(bkz: korkuyoruz)
hayırlara vesile olmuş.
öğrencileri zehirleyen yobaz bir parazit kendi rızasıyla eksilmiş. darısı diğerlerinin başına.
(bkz: 21 aralık 2012 kıyametin kopması)
gerçekleşmeyeceği bilinse bile bir gün öncesinden gusüllendirecek söylenti.
nolur nolmaz işimizi garantiye alalım.
allah hiç ölmeyecekmiş gibi çalışın demesine rağmen göt korkusu yüzünden işi bırakan bir hoca var. çok yanlış yoldasın hoca.
görsel
boşa demiyorum ben balıkesirden akıllı adam çıkmaz diye.
Bence bir planı var ve o plan için deli raporuna ihtiyacı var. Artık tarla için kardeşlerini mi vuracak nedir..
kıyamet kopmazsa ne diyeceği merak edilen öğretmen beyanı.

düşün işte bu öğretmen olanı, bu zihniyetin.

vahiy gelmiş, demezler mi adama, sen peygamber misin ki sana vahiy geliyor, şizofren.
bu dayıya kimse sormamış mı kıyamet kopacaksa niye yüksek yerlere çıkıp erzak stokluyorsun ? fazla kıyamet filmi izlemiş sanırım. hani bir şekilde kurtulanlar oluyor falan.

tarık yıldızı konusuna gelirsek bu belki insanlığın sonunu getirebilecek bir şeydir. tek bir yıldız değil, nötron yıldızlarından bahsediliyor olabilir. yüksek kütleli ve düşük hacimlere sahip yıldızlar. yeryüzünü delip geçebilecek kütlelerde. ama henüz tüm alametlerin gerçekleştiğini sanmıyorum.
Sadece fantastik bir istifa vermek istemiştir.
Şizofren adamla dalga geçmeye utanmıyor musunuz?

Dipnot:kıyametin ne zaman gerçekleşeceği belli olmaz tabi ki.
Ömer Çelakıl olarak bilinen adamı hatırlatmıştır. 11 kasımda kıyamet kopabilir bence bir sorun yok. Hatta benim yaşadığım döneme denk geldiği için kendimi şanslı bile sayabilirim zira ilk insandan bugüne kaç milyar milyar kişi doğdu ve öldü ama kaç tanesi kıyamet kopması sonucu öldü cevap sıfır. Yani bizim kuşak şanslı olabilir 11 kasımda kıyamet koparsa.

Sonuçta hepimiz öleceğiz ve bundan kaçış olmadığına göre bari ölümümüz karizmatik olsun.

Mahşer günü bizim için desinler ki " ha onlar mı, onlar kıyamet koptugunda yaşayanlar var ya işte onlar. "
Öğrenciler kurtulmuş hocadan. Böyle hocalar var yav. Ortaokulda matematik öğretmenim i hatırlattı. Oda kafayı tırlatmıştı. Dersimize girmeyi unutuyordu :-)
bahtsız bedevi olduğumu bir kez daha anladım. o hafta zaten tatil bize. tatil günümde kıyamet kopuyor. bula bula tatil günümü buldu. kopsana işte yarın da sabahın köründe kalkmak zorunda kalmasam.

mecbur bu hafta da çalışacağım. 12 kasım'a daha çok var.
görsel
Sikerim matematiğini Sıkıldım dur iki dakka ünlü falan olayım.
adam ya gerçekten tırlattı ya da öğretmen maaşı az geldi bir de yalnızsa bir tarikata koşayım dedi. tarikat kuracağı ve insanları etrafına toplama ihtimali yüksek.
Bunlar öğretmen ve eğitim veriyo lar.
(bkz: ama nasıl içkiliyim)

Allahın manyağı istifa etmiş bir de. Oğlum gidip rapor falan alsaydın bari, göktaşı düşmezse geri dönerdin işine.

Bahsettiği koordinata baktım da kıbrıs'ın güneyi, israil'in batısı gibi bir bölge.

O değil de sâhiden meteorun düştüğünü düşünsenize, herif ne eğlenir bizlerle.
haber olacak bi durum degil aslinda, herkese bu haber yaysa ne fark olacak 10 gunde uzay gemisi yapip baska gezegenemi kacabilecegiz.
haberi yayma mantigi yanlis.
banane.
tanim :yarinda kopabilir.
korkacak birsey yok, kiyamette bir baslangic.
Böyle bişey olmayacak - herifler 2 milyar ışıkyılı uzaklıktaki yıldızları gözlüyorlar -öyle tehlikeli yaklaşan bir yıldız yok.

Sakın istifa falan etmeyin.
2012'deki saçmalığın birebir aynısıdır. hadi bakayım merakla bekliyoruz.
Vizelerimden birgün öncedir. Beklenmektedir...
koparsa kopsun çünkü sözlük kopuklarla doldu.