bugün

kısa ve net olarak bu şerefsizlerin alayının allah belasını versin.
türk devleti'nin ölecek çok sayıda insanı var.
sabrımız taşmıştı hani?
ne oldu?

iki bomba sonra kamuoyunun yarısını kandırırsam yeter hesabı ile edilen mücadele.
pkk nın amacını bilen olmadığı gibi artık onlar bile satılmış olduklarını kabul ediyor.keşke onun bunun köpeği değilde halkım diye yorumladıklarının köpeğı olabilselerdi.

(bkz: 11 eylül)
(bkz: hain)
(bkz: bebek katili)
(bkz: namussuz)
şemdinli nerede? heronlar kimin? bu kadar kalabalık bir grubu göremeyen ülke kim? hepsinin sonucunda israile kafa tutan kim? şaka gibi..
kımıne göre 2 kımıne 4 kımıne göre 6 şehıtın olduğu eşzamnlı olarak polıs ve jandarma karakoluna yapılan haın saldırı.Allah ım oradakı görevlılerımıze yardım et.
iç savaşın yakın olduğunu gösteriyor ayrıca ne kadar hazırlıksız olduğumuzun da kanıtıdır bu.
internet ve televizyonda hiçbir haberin yer almadığı saldırı. tarihin en büyük çatışması yaşanıyor deniliyor, bizim götveren basın nerede?
eşkıyanın siyasi uzantısına bağlı bir belediye başkanını referans almak ancak eşkıya propagandasına hizmet eder. eskilerin deyişiyle böyle tipler için "allah bir dediğinden başkasına inanmamak" lazımdır. yaşanmakta olan çatışma ile ilgili twitter da yazdıkları da (tarihin en büyük baskını vs.) muhtemelen emir aldığı dağdaki köpeklere hizmet etmektedir.

not: haberturk, internethaber, haber7 vs. çatışmayı çoktan duyurdu. ilk resmi açıklama da yapıldı. köpekler twitterdan havlasa da devlet uyumuyor. siz geceleri genelde güncellenmeyen yazılı basının sitelerine bakarsanız daha çok aranırsınız.
kimse çıkıpta yüreğimiz yandı demesin kimsenin yüreğinin yandığı felan yok şu an hayatını kaybeden askerlere bir minnet duyuyoruz acıyoruz zavallı erlerimize ailelerine.yüreğimiz yandı diyoruz ama yok öyle bir şey.sadece vicdan yapıyoruz.her saldırı da yüreğimiz yandı yerine götümüz yandı deseydik çözmüştük bu illeti.
görmemiz gereken birşey var.terör sorunu var bu ülkede.ve bu terör bitmez.elindeki pisliği temizleyemezsen o pislik koluna bulaşırsa kolunu kesmek zorunda kalırsın.
ne yapılırsa yapılsın bitmez bu mesele.çünkü pkknın sözde şanlı yöneticileri kürtlere hak felan istemiyor.sadece kendilerinin yöneteceği bir bölge istiyor.söz sahibi olmak istiyor.ahanda bunu alırlar.
şiddeti de bunun için tırmandırıyorlar.umarım erlerimizi allah korur.yardımcıları olur.
not:kürdüm(zazayım) bunu gurur felan duyduğum için söylemiyorum.benim ve başkalarının hangi etnik kökenden olduğu sikimde bile değil.zaten tüm dünyanın belası şu faşistlik etnik köken sevdası.kökenimi belirttim çünkü kalkıp kürtlerin anasına bacısına küfretmeyin.genelleme yapmayın.zoruma gidiyor.ve benim gibi bir avuç insanın zoruna gidiyor.ama isterseniz gelin pkkya beraber saydıralım.
not:twitterde haber giren şemdinli belediye başkanı da savaş meraklısı sanki.böyle tweet mi olur
inanın bu kadarı filimlerde bile görülmedi. Jandarma Kmt. garajı yanıyor
14 yaşında bir çocuğun öldüğünün kesinleştiği saldırıdır.
israil'in açık desteğini alan terör örgütünün, 15 ağustos 1984 tarihinde yaptığı baskının bir benzeri alçak terör saldırısıdır. "bıçak kemiğe dayandı", "hele bir bayram geçsin onlara göstereceğiz" laflarının kamuoyunun gazını almak için söylendiği, gören gözlere sahip insanlar için çok açıktı. şimdi, bu olay için neler söyleneceğini de tahmin etmek hiç zor değil. laf değil icraat gerekir. bu iktidar, ülkeyi teröre teslim etmek için mi vardır ? (bkz: kartaca yok edilmelidir)
"acımak" nedir bana bir kez daha göstermiş saldırılardır. acıyorum bu türk çocuklarına ve kürt çocuklarına. hepsi kocaman bir "hiç" uğruna ölüp gidiyorlar. kürtler sözde haklarını savunuyorlar, türkler de vicdansız bir hükümetin ve devletin oyuncak askerleri olmuş heba oluyorlar.
acıklı öyle acıklı ki gözünden yaş gelir insanın. ama vahşet böyle bir şey herkes için adil bir şekilde dağıtılmış elden bir şey gelmiyor. acaba gün gelip de insanlık tüm bunlardan utanç duymayı başarabilecek mi?
yarının türkiyesi; birkaç kişi tolanacak adettendir bu. Sonrasında sözün bittiği yere gidecekler. orada bıçağı kemiğe dayayacaklar.

sonra

liglere yapışacağız, dudakları alnımıza sürdürtmeyeceğiz. ha bir de amerika ile ağlamayı unutmayacağız. biz bu kadar iğrençken bazı evlerde ışıklar sabaha kadar yanacak.
nice şehit yakınları tanıdım ki, "kürtlerin tümünü suçlamamak gerek" dediler.
onları gördüm, daha da ılımlı oldum. "yaşayabiliriz lan beraber" dedim.
ama yok be kardeşim. yaşayamayacağız biz seninle.
sen düğün kalabalığına adamın rpg ile girmesine göz yumuyorsan, kendince çifte düğün yaşamak için 20'lik cıvanlara kıyabiliyorsan, annenin mesleğini gözden geçirmek lazım.*
sen de vuruldun kürt halkı.
'' hepimiz kardeşiz '' '' halkların kardeşiliği '' çığırtkanlığı yapan şemmameci kürtlerin ve türk olmasına rağmen ona yardakçılık yapan gerizekalıları ortaya çıkarmış çatışmalardır.
ulan koca makinalı silahlarla düğünden içeri girmesine nasıl izin verdiniz arap kırmaları !
sizede,sizin evlendireceğiniz kürt damat ya da gelininizede, geleneğinizede, törenizede....
önemli değil ama halkların kardeşliği saolsun. askerler ölüyor nasıl olsa.
vatanı vatan yapan üzerinde yaşayan insanlardır.kimse kusura bakmasın ama benim kardeşim senin kardeşin ölecek ondan sonra vatan sağolsun diyicez hayır kardeşim bu ülkede bir çok şey değişmeli artık .üzerinde insan yaşamıyacaksa o toprağın hiç bir önemi yoktur bunu anlayın artık yok öyle kardeşim hiçbir albayın, hiçbir milletvekilinin, hiç bir bakanın ,hiçbir generaln oğlu ölmiyecek ama benim canım ciğerim ölecek yok öyle bir vatan .kimse kendini kandırmasın ,hiçbirimizin canı ciğeri ölecek ondan sonra vatan sağolsun diyecek yalan söylemeyin kendinize.bu sorunu yaratanlar çözücekler işte o kadar.
Şemdinli'den Ohal'i kaldıranların suçudur. Ulan ilçe topluca kalkışıyor sen hala orada olağan hal var diyorsun. Allah sizin belanızı versin köpekler. Bu saldırıdan da ders alınmayacak olan şehit Türk çocuklarına, Alp-erlere, Bozkurtlara olacak ve yine orada "Olağan hal" olduğunu iddia eden siyasetçiler kahpe ve köpek seçmenden oylarını alıp Türk çocuklarının ölümüne neden olacak, Türk çocukları ölüdürülürken de timsah göz yaşları döküp mavallar okuyacaktır.

yarın sabah bölgede Olağanüstü hal ilan edilmezse, Taş üstüne taş bırakılırsa merak ediyorum Türk Askerlerini av haline getiren hükümet hala darbe marbe geyikleri çevirebilecek mi? Anlaşılan odur ki hükümet bu krizi kontrol etmemektedir ve suçludur.

Bunlarla beraber Türk askeri siyasetçiler tarafından ölüme itilse de Zavallı değildir! Türk askeri vuruşur, sonuna kadar vuruşur, kahpece pusuya düşer eli tetiğe gitmeden ölür ama onun yerine alt devreleri vuruşur, onun yerine üst devreleri vuruşmuştur, o düşüncelerinde binlerce kez vuruşmuştur. Bu yüzdendir ki Türk askeri zavallı değildir, kimse de onu zavallı durumuna düşüremez.
yazılanlara göre pkk köpekleri düğündeki kalabalığın arasına saklanıp uzun namlularla ateş açmış, polis-jandarma karşılık verince de, diğer köpek arkadaşları tarafından yabancı basın kuruluşlarına "türk ordusu kürt düğünlerine saldırdı, 14 yaşındaki bir genç öldürüldü" diye bültenler yollanmaya başlanmıştır. bunları teker teker toplayıp (sivili, silahlısı, milletvekili, işadamı vs...) ya ömür boyu deliğe tıkmanın ya da asmanın vakti gelmedi mi?
insanın kanını donduran haber.

bu sadece tanım içindi, tamam ağız dolusu küfür edesim var, tek söylemek istediğim ve merak ettiğim şey,

bir belediye başkanı böylesine bir ağır saldırı altından nasıl böyle fütursuzca davranıp boş boş twitter'da tweet atar ?

yani bu durumda yapabileceği daha iyi şeyler varken.
http://yfrog.com/gzh7krjj
sahi bi dağ taş vardı ne oldu ona? bombalıyorduk falan?
http://www.uludagsozluk.c...kat%c4%b1/@cahil-profesor
şimdi çıkmış bir kaç ahlaksız adam özgürlükten bahsediyor.

onlara tek sözüm, maşa ne demek bilir misiniz ?

70 milyonun özgürlüğü kısıtlayan, çoluğu çocuğu polise taş attıran, analarını sınıra yürüten ey özgür vatandaş.

bu çoçuklar 20 yaşlarında ki koçlar aslanlar gibi çatışacak. bunların dedeleri de böyleydi malisef yine kaybedeceksiniz.

vatan için çarpışana faşist deniyorsa evet faşitiz.

buradan klavye milliyetçiliği yapmak hoş olmuyor lakin bölgeye gittik çatışacak adam bulamadık.
eğer denildiği gibi düğünden roket atarlar ile saldırdılarsa burada askerden çok polis ve istihbarat çalışanlarının büyük kusuru olduğunu düşünmekteyim.
Medyada haberini göremediğimiz, Şemdinli belediye başkanının twitlerinden öğrenmeye çalıştığımız saldırılar. Medya 11 Eylül'ü, Aziz Yıldırım'ın güvenlik kuvvetlerince dinlenip dinlenmediğini konuşuyor ve şu anda TRT'de Western filmi var...

Medya Ruhuna El faaatiha.

sedattore sedat tore
yine belediye önündeki düğüne katılan onlarca kisi şuan belediye de ölünün yanında mahsur kalmışlar dışarı çıkamıyorlar
49 minutes ago

sedattore sedat tore
@
@ahmethc şu an 3 ölu var, biri belediye de ambulans 2 saatir gitmiyor. ölen kisinin adı da osman erbaş 14 yaslarında çocuk
52 minutes ago

sedattore sedat tore
şarjım azaldı elktr kesik çıkmak durumundayım.
2 hours ago

sedattore sedat tore
çok sayıda sivil yaralı var hastanede
2 hours ago

sedattore sedat tore
kobralar tepemizde goman dagını bombalıyor yfrog.com/gzh7krjj
2 hours ago

sedattore sedat tore
@
@doganbaris birçok yerden ateş açıldı ilçe merkezinden de
2 hours ago

sedattore sedat tore
kobra helikopterleri geldi
2 hours ago

sedattore sedat tore
video çektim ama elktr yok adsl kesik yollayamiyorum çok ağır bağlantı
2 hours ago

sedattore sedat tore
goman dagından hala ateş açılıyor tugaya ağır bombardımana devam ediliyor. tanklar ve panzerler orayı top ve silahla vuruyor
2 hours ago

sedattore sedat tore
i̇nanın bu kadarı filimlerde bile görülmedi. jandarma kmt. garajı yanıyor
2 hours ago

sedattore sedat tore
en ağır savaş koşulları tank, top, havan ve agr silah sesleri. semdinli yi ağır bir barut kokusu örtmüş her taraf duman altında
2 hours ago

sedattore sedat tore
elktrk kesik şu an çatışmalar devam ediyor hala ilçede iletişim çok zor
3 hours ago
»

sedattore sedat tore
şemdinli 45 dk dan bu yana çatışma altında, hiç bu kadar ağırı olmamıştı
3 hours ago