bugün

insanlar sürekli ölürken "korkmuyoruz" diyen sanatçımsı beyenatı.
acun yalakası, altında lüks arabanla, lüks villalarında yaşarken, bedelli askerlik yaparsan korkmazsın tabii.
biz korkuyoruz, geleceğimiz için korkuyoruz. her an ölme riskimiz olduğu için korkuyoruz. bir de şehitleri yüceltirken bedelli askerlik yapıp şehitlikten kaçmak var, nasıl korksun adam.

görsel

edit: silmiş bir de tweeti karaktersiz.
samimiyetsiz sahislar yine prim yapma pesinde.
"hdp'ye oy verdim" diyen sen degil miydin yavsak?.
hoyt desen topuklarina vura vura kacacak bir sogan erkeginden bos bir laf.

sikindirik bir sarki yarismasindan milyonlarca lira kazanip, etrafi duvarla cevrili villalarda yasarken bunlari soylemek kolay.
"korkmuyoruz demedim, korkmuyotuz dedim." diyecek olan kişidir. korkmadığını bile yazamamış.

yahu sen her türlü tehlikeden uzaktasın, rahat ve lüks içerisinde bir hayat sürüyorsun bırak ta korkma tabi. bırak asgari ücrete çalışan ve evini geçindirmeye çalışan halk korksun. iki gün hastalanıp işe gidemeyecek olsa maaşından kesilecek olan halk korksun. allah göstermesin başına bir şey gelecek olsa ailesine bakacak kimsesi olmayan halk korksun.

ama siz korkmayın, yalandan yere de milleti gazlamayın böyle.
bedelli askerlik yapan tabiiki korkmaz. niye korksunki parası neyse çatır çutur verip savaşmıştır. yürü be muradım. twitter delikanlısı.
http://i.huffpost.com/gen...ORIGIN-OF-OK-facebook.jpg
Her gün topluluklar içinde işe gitme derdi yok.
Korumalar tutacak parası var.
insan içine çıkmak zorunda değil, çok lazımsa eve bi stüdyo kurar ve orda halleder parayı da kazanır.
Ülkenin çok kötü duruma gitmesi halinde hemen her ülkeye gidip rahatça yaşayabilir, çünkü zengin. Çocukları olsa herkesten uzak evinde güvende olur, bi patlamada ölme ihtimali çok azdır. Sizce adamın korkması için bi sebep var mı? Onlar korkmaz çünkü olacaklar bizim gibi halka olacaktır.
görsel
Sonuna kadar haklıdır korkmuyotuzda. Zira kendisine bir şey olmayacaktır. Olan yine sana banadır. Kendisi burada hep var olmaya devam edecektir ama biz?

ilk defa samimi davranıp doğruyu söylemiştir.
--spoiler--
korkmuyotuz
--spoiler--

samimiyetsiz herif önce doğru düzgün yazı yazmayı öğrensin. bu ülkede kariyer yapmış insanların bile ayda 1300 tl kazanmak için canları çıkıyor öyle oturduğu yerden trilyonlar kazanmakla kahraman olunmaz. ben şahsen samimiyetsiz buluyorum.
samimiyetsiz yavşak. klasik duyarlı ünlü tripleri her olaydan sonra bu tarz şeyler paylaşıp iki saat sonra her şeyi unuturlar. hiç yazmayın daha iyi.
Aynen sen zaten almışsın sağlama kendini. Sen de haklısın ne diyim.
aslı enver le sevişen adamın beyanı.