bugün

An itibarı ile görülen rezalet . Mobil sitedeyim ve şu salak paralı üniversite banner ı kapanmıyor .

Neden kapanmıyor , sözlüğe log in olunca kapanmalı. Çünkü okur yok , herkes yazar sözlükte . Sözlük neden okunmuyor işte tam olarak böyle kalite düşüren yönetim politikalarından .

Burası bazıları için samimi bir paylaşım ortamı iken birkaç kişi içinse sadece para kaynağı . Maalesef ..

Ekran görüntüsü ;

görsel
uygulamasını indirerek geçecek rezalet.
Uygulama kullanmıyorum zira kişisel bilgilerime bu kadar yavan yönetilen bir ortamın yöneticilerinin ulaşmasını istemiyorum. Bildirim bilmemne uğraşamam .

Şu mantıksızlığa da hayranım ya , ortada gözümüze sokulan reklam var adam uygulama kullan diyor . iki gün sonra uygulamadan telefon ekranı kadar reklam alınmayacağının garantisi var mı ?
hasiktir, girne amerikan %50 burs mu veriyomuş. bi başvuru yapayım hemen.

insan hayatını kolaylaştıran rezalettir. ne yapsın adam siteyi yaşatmak için senden para mı toplasın. idare et işte. ulan ne anlayışsız adamsınız ya, hiç mi hayatınızda esnaf olmadınız.
Troll hakli. 48 yasinda insanim girne otelleri reklami olsa neyse de universiteyi napayim.
An itibarı ile reklam ufaldı . (bkz: bu da bir şey)

Makul olanı log in olduktan sonrası kalkması .
Devam eden rezalettir .

Şimdi de renkler değişti .

Bu arada ; (bkz: kraldan çok kralcı hıyarlar)
insanların istikbalini karartmayın

girne amerikandan sonra ki durak cern.

ayıp.
böyle gerizekalı moronları sözlüğe alıyorlar ya asıl rezalet bu. 1.si uygulamada reklam yok, indir kullan sorunun ortadan kalksın.

2.si reklam geliri olmasa adam cebinden para harcayıp sen sikinin taşağının fotoğraıfnı karıya kıza at diye ortam mı tahsis etsin sana? reklam geliri sayesinde yaşayan bir ortam burası amk salağı, ota boka rezalet diyip içindeki mal ekşici zeka sevsiyesizliğini ortaya çıkartana kadar gerçekten nitelikli 2 satır şey yaz da okuyalım.
Iso anasini siktin yine sozlugun aq bozdun iste.
Sonunda biten rezalettir .
Yahu reklam yapılır yapılır da böyle değil, reklam.php diye yeni bir sayfa oluşturursun, menü nün içine de radyo "Uludağ dinle" nin altına "Reklam" diye sıfırdan bir sayfa açarsın aldığın reklamları oraya koyarsın, siteye giriş yapılır yapılmaz da ilk olarak reklam.php ye yönlendirme yaparsın. Sözlüğe giriş yapan herkes görür, her defasında.

Bu kadar basit olan bir şeyi eziyet ederek göstermenin anlamı yok.
(bkz: arkadaşlar düzeldi)

bende çıkmıyor artık.
Az evvel karşılaştığım reklam ile devam eden rezallettir.

Uzun zamandır sözlüğün aklif kullanıcısı değilim, bir bakınayım dediğimde üye girişi yapmış olmama rağmen tam ekran reklamlar ile karşılaşmaya başladım. Daha dün gelmiş bebeler, sözlük nereden para kazansın tabi reklam verecek, uygulamayı kullan kurtul diyorlar. Ama bilmedikleri şey sözlüğün geçmişi ve verilen sözler...

Zall hazretleri çok değil bir bilemedin bir buçuk yıl önce bir rezalet, tartışma üzerinden (galiba sözlük yazarları üzerinden para kazanılması ve buyuzden yazarlara daha saygılı davranılması üzerine bir tartışmaydı.) sözlük yazarlarına asla reklam gösterilmediğini ve gösterilmeyeceğini belirtmişti. Ararsanız mutlaka bulursunuz söz konusu entryi. Bu söz an itibariyle çiğnenmiş durumda...

Ayrıca sözlük uygulamasını kullan diyen arkadaşlara da bir kelam etmek isterim; her nr kadar zall'ı seviyor olsam da sözlük güvenliği konusunda hala tereddütlerim bulunmakta. Geçen yıl zall'ın ve tüm sözlük yazarlarının hesaplarının ele geçirilmesi, özel mesajların ifşa edilmesi olayından sonra da kimse kusura bakmasın ama uygulamayı indirip, kişisel bilgilerimi ve daha fazlasını tehlikeye sokmak istemiyorum.

Zall, ayıp ettin. O reklam hiç olmadı.