bugün

kendisinden "bu saatten sonra pilavdan dönenin kaşığı kırılsın" açıklaması bekliyorum.

hayırlı işler.

görsel
Artık dizi izlemiyorum daha enteresan şeyler çıkıyor her gün. Neler oluyor ben de anlamıyorum sonumuz hayra çıkşın inşallah.
Oyları bölüyor zaten gerek yok adaylığına, isabet olur.

Ben muharrem, çekiliyorum.
yazık lan, ne kadar zavallısınız. düne kadar "ilk turda kazanırız" diye gevrek gevrek gülenler şimdi seçime 3 gün kalmış oy pusulaları basılmış halen muharrem ince nin adaylıktan çekilmesinden medet umuyorlar.
Ne ikiyüzlü, yavşaksınız.

Adam kendi başına aday olunca tüüü, kaka, pis. Kemal kılıçtaroğlunu desdeklerse cici, adam!

Ince’nin yerinde olsam dik duruşumdan hiç ödün vermem.
Y-chp koyunlarının övgüsüne mazhar olacaktır.
Çekilse bile en az 50 000 oy çöp olacak gidip mührü basacaklar illa olacaktır.
Başlığın altı fetöcülerle dolmuş.
Genel merkeze gidip saatlerce görüşecek. Herkes galiba istifa edecek diye beklerken, bir anda çıkıp o asi tavrıyla ''hadi bakalım ben adayım, çekilmiyorum, kaset, kumpas cart curt'' deyip yine aynı şeyi yapacak diye düşünüyorum.
akp'nin ve recep tayyip erdoğan'ın son umudu muharrem ince'nin yapacağı açıklamalardır.

elbette çekilme falan yok zaten partinin diğer yetkilileri sabahtan beri bunu açıkladı.
sadece muhalefeti bölmek için topladığı %2 oyu nasıl %2.2 ye çıkarırım peşinde yapılan son dakika çırpınışıdır.
eğer kumpas vs bahane edip adaylıktan cekilecekse hiçbir derde derman olmayacaktır... muharrem ince nin eğer ki böyle bir niyeti var ise yapması gereken kemal kılıçdaroğlu nun kendisine yaptığı "halil ibrahim sofarmızda yeri var" çağrısına karşılık verip "millet ittifakı ve kk lehine adaylıktan "çekileceğini vakur bir dille açıklaması. bu şekilde tabanda kaybettiği sempatiyi geri de kazanabilir, hele ki millet ittifakının seçimi kazanması durumunda kredisi de oldukça artabilir.
" adam çekildi " .... rizeli muharrem gene
şaşırtmadı .

Muharrem ince: “Adaylıktan çekiliyorum.
Bunu memleketim için yapıyorum.”

https://twitter.com/aykir...?cxt=HHwWgIC-yfz7vv0tAAAA
eğer doğru ise sağlı sollu çok pis giydirmiştim kendilerine fakat bu haberden sonra geri alıyorum.
kral harekettir.
Belki 2028 seçimlerinde toparlar
Ama bu seçimler toparlayamayacak gibi duruyor.
Radikali üzmüş olmalı şüphesiz sjsj..
görsel

ee adam baktı pabuç pahalı, açtı hazine musluklarını..
biz bunu burada söyledik. ince çekilecek diye. boşu boşuna ince peşinde koşanlar için iyi olmadı. fetöcü operasyon çocuklarının inceye yaptıkları yenilir yutulur şeyler değildi. adam sağlığını kaybetti bu yüzden. daha fazla baskılara dayanamadı. yapacak bir şey yok. gider ayak da kılıçdaroğlu kaybederse bizi bahane edemeyecek artık dedi. en iyisini yaptı böylesi kendisi için daha hayırlı.

türk milletinin tek adayı sinan oğan'dır.
kendi geleceği için stratejik bir hamle. hem çok az oy alacaktı hem de siyasi hayatı bitecekti. oyları sinan oğan'a kaydı. zaten baktım olmuyor 2 gün kala çekilirim demişti...
helal olsun ama keşke erken olsaydı.
Niye ki. Bu adam niye böyle. Burcu ne acaba.
yurtdisinda kullanilan oylarin akibeti ne olacak?

yok mu sayilacak?
Sizi böyle okumluyorum.
görsel
Sizi böyle okumluyorum.
görsel
kendisini ekranda dokunsan ağlayacak durumda görmek çok üzücüydü fakat seçilemeyeceğini bile bile bu kadar ısrar etmesi, ısrar etmekle kalmayıp sürekli muhalefet üzerine oynaması ve hatta muhalefeti fetöcülükle suçlaması kötü bir jübile yapmasına sebep oldu. kendisi için gerçekten üzüldüm ama bu duruma giden yolun taşlarını kendi elleriyle ördü.
Gerçekleşen hadise. Bakalım kk kazanamazsa kime oynayacaklar oktroller.