bugün

Verebilirim, geri ödemezsen ben 100 lira, sen ise beni kaybedersin.
bana verebilirsiniz en azından deneyin.

(bkz: bir daha gözükmedi)
geri ödememiş beni kaybetmiştir.

şuan çaylak olmuş özel mesaj yazamamışta olabilir, durumda bir değişiklik olursa pazartesi tekrar editlerim.
memur kefil ile birlikte imzalanmış senet karşılığında verilir.
olmayan yazarlardır.
al;

(((o)

çok seviyom lan bunu yapmayı.
iyi niyet böyle suistimal edilir işte! adam online oluyor ve başlıkta bulunan (para istediği mesaj) ilk mesajı siliyor.

allahım ne kahpe kulların var böyle insanları gördükçe insanlığımdan gurur duyuyorum,

paşam ben sana 100 lira hediye edebilirdim amacım sözünü yedirtmekti ve yedirttim,

param helali hoş olsun sana kardeş tavsiyesi bundan sonra hiçkimseye tutamayacağın sözler verme.
Sözlükte sayıları çok fazladır.
(bkz: ben değilim)
Gerçekten ihtiyacı olana verebilirim ama elden.
gerçekten ihtiyacı olanlar varsa özelden iban yollasın. 3-4 kişiye 100'er lira gönderebilirim. maksat işleri görülsün. hele kızla falan buluşacaklarsa fazlasını da gönderirim. kumara iddiaya basacaklar istemesin. helal etmem.
şu dönemde sadece kıramayacağınız yakınlara borç verilir arkadaşlar. şimdi bi hesap yapalım. enflasyon her geçen gün artıyor. şimdi bakmayın o tüik verilerine hissedilen yüzde 30 un altında değil. 100 liranız varken zaten 30 lirası aslında yok. faiz paranın kiralanması karşılığında alınan bedeldir. Ee faiz de yok 100 tl yi verdiniz önümüzdeki iki ay içinde enflasyon yüzde 40 lara dayansa ki bu kurlarla olmayacak iş değil durup dururken 10 liradan olursunuz. zannedeceksin ki 100 verdim 100 aldım. kazın ayağı öyle değil. hoş sende kalsa gene aynısı olacak. üstüne 750 daha koy altın al diyeceğim ama 100 lirayı zor buluyoruz diyeceksiniz. tabiki herkes aynı durumda. herkes haklı bi düşünün bakalım haksız olan kim?

başlıkta süre belirtilmemiş süre çok önemli.