bugün

1 saat önce bir spor salonunun önünde gerçekleşen olaydır.

arkadaşlar olaya denizden çıkıp eve doğru gelirken şahit oldum. bunların kilosunu nereden biliyorsun amk. tarttın mı lan ? diyecek olursanız kilolar tahminidir ama o kadar olmaları büyük ihtimal. çünkü ben 175 boyunda 75 kiloyum(kilolu değil, fitim. penisim iri olduğu için sanırım boy kilo farkı yok) oradan yola çıkarak yaptığım hesaplama sonucu bu badici benden uzun 185 yada 187 gibidir. vücut olarakta yine bildiğiniz kurban bayramında televizyonlara çıkan öküzler gibi birşey. belki 100 kg'den bile fazladır. diğeri ise 170 gibi boylarda 65 kilo sanırım zayıf çünkü. mevzu ise anladığım kadarıyla bu badici salonun önünde masada otururken o anda sokakta geçen bir kıza laf atmış. kızda erkek arkadaşı ile buluşmaya gittiğinde durumu erkek arkadaşına söylemiş. o da direk badiciyi benzetmeye gelmiş.

bizim genç badiciyi görünce küfür ede ede üstüne doğru yürüdü. badicide hemen masadan kalkıp ona küfür ederek üstüne yürümeye başladı. olay gözümün önünde gerçekleşiyor. hemen araya girdim ayırmak için. genç "sen benim sevgilime nasıl laf atarsın lan amk çocuğu" falan küfürler ediyor. badici ise "ben küfür etmedim. salonda spor yapmazmısınız" gibi birşeyler sordum falan demeye getiriyor. bunlar el kol birbirleri ile itişmeye başlayınca ben arada kalmamak için usulca kenara çekilip izlemeye başladım. genç yumruğu bir koydu. badicinin burun indi aşağı, yüzü kan içinde bağırıyor "tutmayın beni, bırakın" diye halbuki tutan yok. zaten bırakalı çok oldu. ben aha şimdi bu öküz çocuğun kemiklerini kıracak diye beklerken badici hızlıca çocuğa doğru yürüdü ve çocuk tam badicinin böğrüne tepiği bir koydu resmen benim içim sızladı. badici 1 2 adım geriledi ve nefesi kesildi sanırım. hafif yere doğru eğildi. çocuk yanaşıp yere doğru eğilen badicinin suratına bir tepik daha attı, badici yerle yeksan oldu. o tepiği görünce aq benim yüreğim yandı. insan evladına öylemi vurulur aq çocuğu dedim içimden. her neyse badici yere yıkıldı ama hala "yıkıldım ama ölmedim" der gibi yerde küfürler ediyordu. çocuk yaklaşıp "sus lan sus" diyerek böğrüne böğrüne bir kaç tepik attı. badicide "seni bulacam olum. ben bilmem kimin yeğeniyim" dedi. çocukta suratına tükürüp olay yerini terk etti.

sonra ben yaklaşıp elimdeki su şişesinden suyu badicinin yüzüne dökerek tükmüğü sildim.(yavşak balgam atmış birde) badiciye "geçmiş olsun kardeş" dedim. badicide "seni niye ayırmıyorsun da izliyorsun" dedi. bende "sen döversin diye ayırmadım" dedim. o da "döverdim de spordan yeni çıktım, yorgunum. yoksa onu gebertirdim" dedi. sonra da "tükmük geçti mi ?" diye sordu. bende "geçti geçti merak etme" dedim. ve bende ayrıldım oradan.

edit: bu kadar eksiyi niye verdiniz lan allah belanızı versin.
(bkz: really nigguh)
görsel
ne kadar büyük olursa o kadar gürültülü düşer. yaşasın küçük insanlar.
Genç badicileri rahatsız eden gerçek.

doğru ya hiç bir badici kendinden zayıf ve badici olmayan birinden dayak yiyemezz.
Kavga bilek değil yürek işidir.şiddete maruz kalsan bile fiziksel acıya rağmen ayakta kalmak yürek hırs işidir.
ulan spor salonunun önünde, orda spor yapan adamı dövecekler içerden 20 tane öküz çıkıp da sülalesini sikmeyecek o dövenin.
Kafes dovuslerini izliyorsaniz genelde sismanlarin pek sansi yoktur.

Adam dovme katsayisi en cok olan boy ve kilo

170~180cm
70-80kg'dir.

180'den uzun adam iyi dovusemez, 80 kg'dan fazla adam da iyi dovusemez. Yavas olurlar.

Onun icin hikayede sasilacak bir sey yok. Tabi zayif olan az cok dovus sporlarindan anliyorsa...
badi yapmanın kavgada kazanma şansını artırmadığını gösteren durumdur. onun için ayrı spor çeşitleri var, mesela kum çuvalına yumruk atmak, ne bileyim öyle şeyler yani. mekik, şınav, bir de oradaki ağırlıkları kaldırıp indirmek, partnerinizi daha kolay tutup havalandırmanızı ve havadayken yakalamanızı sağlar ama birine yumruk atarken vuracağın desibel kum torbasına vurarak yapacağın antremanla ortaya çıkar. Kavgada şekilli kası olan değil, yumruğu daha sert olan kazanır.
sokaktaki kavgayı 3'er dakikalık round sistemli kavga sananları gösteren başlık.

sokakta biranda oldu bitti diyorum. adam hala salondan 20 kişi çıkar diyor. kavganın süresi zaten 15 20 saniye sürdü. daha sonra zaten salonda çıktı bir kaç kişi onlarda arkadaşının omzuna girip içeri götürdüler.
atikliğini konuşturan kişidir.
o 65 kiloluk arkadaşın hayallerini başka birisinin dilindenmiş gibi anlattığı bir yazıyı okuduk sanırım.
badici bi dövüş sporu olmadığı ve zayıf olan kardeşin boş biri olmadığını varsayarsak olabilecek bir durumdur.
(bkz: şaka yapıyorsun)

başlığa bakınca yok mk daha neler diyip okuyuncada böyle şey olamaz diye tepki verdiğim olay .
patates olan badicinin suratındaki tükmüğü dert ettiği kavgadır.

lan şurada bi anımızı anlatıyoruz hemen altında bana laf atıyonuz ayıp be ayıp denen bişi var.

yok cüceymişim. yok penisim kısaymış falan.
gardeş sana göre kısa olabilrim ama 170 ve altındakilere göre ben uzun ve sexi birisiyim.
ayrıca penisimi sen nereden gördünde kısa diyon a ibine ? tamam tahminde bulunuyorsun ama yanılıyorsun. penisimi sana doğru çevirsem ellerini kaldırır teslim olursun pezeveng.