bugün

fakir olduğunu arabasından belli eden tiptir. evet.
sözlükteki herkes lamborghini kullanıyor gibi bir hava yaratmayan tiptir.
Fakirdir agzi kokar.
Evropa da yaşıyordur. Herkes mal mı 15000 eur luk arabaya 50000 eur verecek.
Vasat yazar ne güzel söylemişsin lan bayım. Müslüm babayı tipoya bindiriyorlardı, şimdi koray kekosu bile mersoya biniyor amk. Adaletin sikem dünya.
Hayatım boyunca işinde bulunacağım topluluk. Trilyoner de olsam bir arabaya o kadar para vermem.
Şimdi bizim hükümet oto alan vatandaşa derki, 1 tane bana 1 tane hanıma bizim küçük oğlana da 1 motorsiklet alıver mantığı ile vergi uygular bu mantığa göre baktığınızda arkadaş da haklı Avrupa veya farklı bölge fiyatları ile 30k değerinde araba kullanmak gerçekten fakir bir hareket. Al abi sağlam bir şey al, yurtdışına çık türkiyde 500k eden arabayı 110k gibi bir fiyata al da şu orospu analı hesap bilmez götveren annesinin yüzüne bakmaya utansın, ar, edep, haya yapsın.
Maddi geliri ortalama olan bir tiptir. 100000 TL ortalama 50 aylık bir asgari ücrettir. Alabilmesi için baya ugrasması gerekir.
Maddi geliri ortalama olan bir tiptir. 100000 TL ortalama 50 aylık bir asgari ücrettir. Alabilmesi için baya ugrasması gerekir.
100 bin liradan aşağı 50 bin liradan yukarı bir motosiklet kullanıyorum. bizim ki kabul oluyo mu?
kalitesiz insandır. evet.
lan bizim şirkette hala "tofaş" araba varken 100 bin lira falan deyip adamın sinirlerini zıplatmayın. direksiyonu çevireceğiz diye kollarımız arnold un kollarına döndü vicdansızlar.
200 bin tl kullandığım araç aq. 30 km hızla öndeki araca yandan girdim ufacık hasar için 28 bin tl hasar kaydı çıkacak amk.

mini cooper clubman araç.

görsel

neresi miniyse hayvan gibi aq.
Hassektör kaçırdım ,50 bini nakit versem olmaz mı abi ?