bugün

Umarım insanlara inanmayı bırakmışsındır. 2016da insanlar bu kadar çıkarcı, bencil ve gaddar ise 2026 da neler olur düşünemiyorum allah yardımcın olsun. Unutma her insan potansiyel yalancı ve çıkarcıdır.
türkiye" den ayrıl. ayrıldıysan teşekkür ederim.
Zaten bunu okuyorsa baştan onun aq.
Acaba benim küçük kızım 10 yasina gelecek mi yasayacak mi. inşallah hep sag salim yaşadığını görürüm.
eğer bunu okuyorsan hiç bir zaman pes etme.
anan yanımda de bana. nolur anan yanımda de.
Evinin kadını cocuklarının anasımıı oldun sen.salak
Umarım hala kendini insanlara kabul ettirmek için paralamıyorsundur, çünkü kimse seni ne kadar kendinden ödün verdiğine bakarak sevmeyecek. Kazık yiyen yine sen olacaksın. Yine yalnız kalan sen olacaksın. Ne kadar kendinden ödün verirsen ver, ne kadar fedakarlık yaparsan yap, ne kadar insanların kötü günlerinde yanında olursan ol, yine kaybeden sen olacaksın. O yüzden kimseye güvenme. Kimseye.
Umarım çocuksu ruhunu yitirmemişsindir.
kendini bırakma.
hala ölmedin mi?
Umarım emek harcadığın her şeyin meyvesini alıyorsundur.
umarım şu ana kadar seni üzen herkesin amına koymuşsundur.
vaay ölmemişsin burakcim 38 mi oldun simdi hayalini gerceklestiremediysen artik zorlama birak kendini dusunme vakti geldi...
Hala mutsuz musun? peki ya kendine, insanlara, herşeye nefretin? Hala duvarlara anlamsızca bakıyor musun? insanlara güvenmeyeceğini asla unutma, konuşmak istersen biriyle o kendin olsun. Biliyorsun ki insanlar seni anlamaz. Umarım mutlu olursun 10 yıl sonraki halim ve umarım yaşadığın mutluluk gözyaşlarına değer ...
Umarim şuanki halinden farklı şeyler yapıyor olursun.
Umarım şimdiki halinden çok daha mutlusundur zaman zaman geriye dönüp ne günlerden geçtim be diyorsundur.
tüm sevdiklerin hayatta olsun ve onlarla olan bağını hiçbir zaman koparma.
Göğsünü sıkı kapat. Rüzgar yiyen yaralar yeniden açılır.
ölmüş müyüm acaba?
"10 sene geçti la, iş buldun mu?"
insallah hala yalniz degilsindir.
Din, dil, ırk farketmeden insana değer vermekten sakın vazgeçme.
hala dönmedi mi? unutabildim mi peki? neyse boşver belki bir hayat arkadaşım vardır sakın duymasın üzülmesine değmez.
"kocaman oldun halen espri yapıyorsun."