Saat 22.00 den itibaren başlamıştır. Vatana millete hayırlı olsun.

Evet gelen bilgiler üzerine edit: halkimiz bizi yine utandırmadı. Kutlamalar her ilde coşkuyla karşılandı. Birlik ve beraberliği ihtiyaç duyduğumuz su günlerde festivale katılan tüm vatandaşlara buradan teşekkürlerimi sunuyorum.
akape sayesinde düşük iq'lu bilinçsiz kesimin sokaklara dökülmesiyle corona'nın tahmini 10 gün sonra pik yapacağı festivaldir.

yasağı 1 hafta önceden planlayıp söylesen de millet yığılma olmadan alışverişini yapsaydı akape'nin içi rahat etmezdi. tam sevdiği işler.

bunlara üzülmüyorum da bunların yüzünden ölecek masumlara üzülüyorum.
Bu insanların iki günlükte mi yiyeceği yokmuş diye düşündürür. Herkes sokaklara döküldü. Bu nasıl iş oldu böyle

https://mobile.twitter.co...tatus/1248709965822517248
koronayı bir hayli sevinmiştir. şimdi kalabalık içinde çılgınca bulaşıyordur. bizim millet takar mı? milletin reflekslerini hesaba katmayan yöneticiler ülke yönetiyorlar.

(bkz: sosyal mesafe)
Bu yasağı sabah saatlerinde açiklamayı ülkeyi bir ortaokul yada lise öğrencisi yönetse o kesim bile düşünebilirdi. Kimler tarafindan yönetiliyoruz. Sonumuz hayrolsun.
işe yarayan festivaldir.
Zira haftalardır boş sokaklarda cirit atan virüs,
Ansızın sokağa dökülen millet yüzünden şaşırıp muhtemelen kendini bu coşkulu kalabalıktan izole etmiştir.

Güler misin, ağlar mısın..?
açık hava festivalidir. evet.
Koronavirüs: yavaş gelin bulaşamıyorum mk.
kıçıma şaplak atıp dışarı çıktım katılmak için. hey yer corona her yer 2buçuk litrelik coca cola.

yeaah beybi.

hadi arkadaşlar. bu gece coronayı paylaşmak için 2buçukluk kolalarınızı alın gelin.