bugün

1 varil ham petrol 150 dolarken bile 1 litre benzin 3.34 TL ye satılıyordu bu ülkede, peki petrolun varil fiyatı 40 dolara gerilemesine rağmen fiyatın düşmesi gerekirken halkı düşünen hükümet hemen aradaki oluşacak farkı vergi zammı ile kapatmış ve petrolün ham fiyatının düşmesini akaryakıt fiyatlarına yansıtmamıştır. petrol fiyatları 80 dolardan 88 dolara çıkınca petrol şirketleri zam açıklamış ama halkı düşünen hükümet vergi oranında hiç değişiklik yapmamıştır.

mal milletimin düşüncesi ise 'herkezde araba var binmesinler aq. iyi olmuş herkez arabanın sırtında' gibi yorum yapıyor şaşırıyorum.

bre mal millet. akaryakıta zam demek taşımacılık sektörüne zam demek, taşımacılık sektörüne zam demek dolaylı olarak herşeye zam demek.

bre mal millet, petrol fiyatları %5 yükselince bunu gerekçe gösterip zam yapan hükümet düştüğünde neden indirip yapmadı,yine zam yaptı.

beyninizi sikeyim demekten alamıyorum kendimi.

edit:imla
vergi,vergi,vergi,vergi,vergi,vergi,vergi,vergi,vergi,vergi,vergi,vergi,vergi ve yanlış politikalar.
domatesten vurgun yapan kişiler, hayvancılık yapanların para ugruna hayvan beslemek yerine hepsini satması, ve devletin yüksek vergi almasından kaynaklanan durum.
yalaaaaann!

domates 1 tl
et 23 tl
(bkz: konya)
burayı okuyan da türkiye'de her gün açlıktan ölen insanlar var sanır aq.

bu kadar utanmazlık bu kadar goygoyculuk da olmaz. düne kadar ıçındaki don lastiğine kadar abd ve israil'den ithal eden bu ülke bugün kendi savaş gemisini savaş uçağını üretecek konuma gelmiş ve üretmektedir.

böyle önemli bir gelişmeyi görmeyip goygoy sanatıyla ortalığı velveleye verip 'mazottan ötv'yi kaldıracağını her aileye maaş bağlayacağını iddia eden ve bunu hiçbir temele dayandırmayan bir adama destek sağlamak konusuna millet götüyle güler arkadaş götüyle!

8 yıl önce batmayan firma, batmayan banka var mıydı? ulan bu kadar kör müsünüz arkadaş siz? anayasa kitabı fırlatıldı diye ekonomik krize giren türkiye değil miydi burası? türkiye'nin dünya arenasında bölgesel bir güç haline geldiğini, saygınlığını arttırdığını da mı görmüyorsunuz?

ulan tek dileğim var şu chp seçimleri kazanıp tek başına iktidar olsun da cümleten ebenizinkini tersten görün. sonra da yana yakıla eski günleri arayın. bu vatandaşı diken yaranır arkadaş diken!

zorunlu tanım: ağır iftira ve yalandan oluşan fiyat listesi. benzin 4 lira bir tek o doğru.

hiç dışarı çıkarmadığınız o götü bir kaldırın da bakın bakalım şu an markette domates kaç lira et kaç lira!

(bkz: çamur at izi kalsın)
2012 maya takvimine göre kıyamet...
türk halkına göre
donuna bile %350 zam
(bkz: yetmez am a evet)
(bkz: akp)
ekonomiyi halk üzerinden düzeltme politikasıdır. ortaçağda kalmış bizde 2010 yılında rağbet görmektedir, devletin zenginleşip halkın fakirleştiği durumdur.
aynı hükümetin kabinesi sağolsun milli gelirimizi bir gecede yükseltip 15000 dolar yaptığına göre sorun teşkil etmiyor. onlara göre zenginiz, her şey güllük gülistanlık amk.
hak ettiğimiz gibi yaşıyoruz.
(bkz: bu yaz speküle edilmesi muhtemel ürünler)
bu ülkenin hep iyi yanlarını severek vatansever olunmuyor, abuk taraflarını da seveceksin. zira başka türkiye yok diyerek bir polyanna profili çizeyim diyor ve hızla uzaklaşıyorum başlık altından.
10+40=50 yapar. 50 yi 4 e böl... hmmm bölünmüyo. ilginç. neyse öperin.
ampüllere de zam yapılsın. bir ampülll 1000 tl olsun zira son zamanlarda zor bulunur oldular..
serbest piyasa böyle bişi işte.

çözümmü?

1- seneye boş askeri alanlara dometes ekelim.
2- stadyumları besi ahırına(mera'da olur) dönüştürelim.
3- biraz daha fazla yürüyelim.

(bkz: acil önlemler)
domates=d
benzin=b
et=@ *

d . b = @

denklemin ispatını yapalım

10 liraya domates 40 liraya et 4 liraya benzin olursa;

10 . 4 = 40 >>> 40 = 40 'tır.

(o @ bu et anladın sen onu)

bu arada;
(bkz: devlet bahçeli)
(bkz: 40 yapar)
http://www.internetajans....a&wid=18&aid=3202
ne yapalım et dometes yemeyip benzin alacağız.
--spoiler--
4s derler buna
--spoiler--
(bkz: ileri kekleme)
yav kardeşim yazık bu gerzeklere, geri zekalılara.. bu saydıklarınız arz-talep dengesizliğinden olmuştur. domatesin pahalı olması talihsiz bir iklim olayıdır. ak parti'nin hala bu ülke ekonomisine attırdığı dev adımların farkına varmak istemeyen tuzu kuru sahil vatandaşlarımız toplanın böyle arada bir orgazm olun leman karikatürleri ile. ama ben ve benim gibi anadolu insanları, sağlıkta, ulaşımda, ekonomide, hizmette gerçekleşen devasa gelişmelerden ve ülkemizin gidişatından çok memnunuz. kıçınızı çayıra sürün, elitist kemocanlar..
akp ye oy verildiği için bu durumlardasınız diyen chp ve komünist lere sesleniyorum. akp oy vermeyipte chp ye yada mhp yemi oy vereceklerdi yoksa tkp yemi, hiç komik değilsiniz.
akp kötüler için en iyisidir bana zorla oy kullandırsalar yine en son seçimim kemal kılıçdaroğlu olur çünkü daha partisini yönetemiyen bir adam ülkeyi nasıl yönetsin.

piyasa bu godamanların elinde olduktan sonra onlara yapılacak kıyaklardan sonra fiyatlar aşşağıya iner yoksa bu şekilde piyada oynama yapar bu godomanlar.
oy verirken kullanılan beyin bedava...
(bkz: yemeyerek ucuzlatalım) * *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar