bugün

Atatürk ne kadar büyük bir adam ki, vefatının yıldönümü bile birtakım beyinsizlerin uykusunu kaçırıyor.
4 gün kaldı...
3 gün kaldı...
2 gün kaldı...
1 gün kaldı...

Böyle sayarsınız işte.
Çünkü o atatürk.
Beter olun.
istersen gel şöyle kulağına bir tekme atayım sağır olursun da duymazsın belki. Hem sen eksik yaşamaya alışkın gibisin beyinsiz seni..
ne güzel haberdir. gerçi atamıza üzülüyoruz ama acımız hafifliyor.
bundan rahatsız olacak kadar namussuz bir adamı hiçbir şey rahatsız edemez.

rahat olun.
Mecbur değil ske ske katlanacaksınız.
aynı hırsız ve donsuz dincilere katlanmak zorunda olduğumuz gibi.
10 kasım bizim, Fetih bizim, egemenlik bizim, hicret bizim, 30 ağustos bizim, Malazgirt bizim. Bunlardan rahatsız olma lüksünüz yok. Atatürk’ e saygı duymadan nefret edenler. Bu vatanın kuruluşunda ne kadar Müslümanlık vasfını yitirsede Mustafa Kemal müteşekkir olunmayı hak etmiştir. Müteşekkir olmak borcumuzdur.Cumhuriyet öncesi dönemi görmezden gelip Türk islam mefkûresini görmeyenler. Unutmayın ki toprağı yurt yapan mezarlardır. Siz de müteşekkir olunuz. 10 Kasım da siren sesi Fetih te mehter sesi kimseyi rahatsız etmemeli.
rahatsız edilmek..?
benim o siren çalınca damarlarımda akan bütün kanlar duruluyor.
hangi insan evladı rahatsız olabilir?
Haklısın kardeş. denize doğru depar atan dedenin torunu olsam bende rahatsız olurdum.
nankör ahmakların atatürk'ü anmamıza dahi dil uzattığını belirten durum.
kasım ayı hüzündür en büyük hüzün 10 KASIMDIR.
rahatsız olan kişinin kanından şüphe etmek gerek. yüksek ihtimal gazi başkomutan, dedelerini denize döktüğünden dolayı bu kadar kin beslemiştir.
siren sesine kurban ederim hepinizi.
"ezan sesinden rahatsız oluyorum" diyen varlıkla hemen hemen aynı dengesizlik içindedir.
güncel Önemli Başlıklar