bugün

Hala buradaysam gidemediysem abv.
bence kesin hala aynı ben olacaksın.
yaşasın.
hala kanada'ya göçmenlik başvurusu yapmadın dimi? çünkü kağıtları toplamaya üşendin. mal.
hala onu mu düşünüyorsun?

edit: telefona hatırlatıcı ekledim bir yıl sonra bakacağım buraya. hatırlamıyorsam da bu entry'den sonra hatırlarım zaten.*
inşallah mezun olup iş bulabilmissindir.
umarim atanmisindir. bide koca bul artik ya. yeter yani.
inşallah evlenmişsindir bu da kendime en büyük bedduam olsun .
keşke ktüyü yazmasaydım diye yakınmaya devam mı?
Kim öle kim kala,
Umarım hayattayımdır ve hâlâ burdaysam bu yazıyı okumuş olurum.

Şu sıralar canım çok sıkkın. Hayatım için önemli bir dönüm noktasındayım. iyi düşünüp en doğru kararı vermem lazım. inşallah verdiğim karar ile pişman olmam yoksa bu yazdıklarımı okurken canım çok yanacak. Ne olursa olsun her zaman gülümse. Umudunu yitirme. Kötü şeyler olsa bile Bunu okurken gülümse.
Ne oldu o iş ya ?? Yine mi gol değil ahah.
Merhaba, umarım bundan sonra düzelmeyecek dediğin şeyleri yoluna koymuşsundur. Koyamamışsan da canın sağ olsun. Eminim senin bildiğin doğru bir yol vardır. Hani bu yıl bulacağım onu dediğin doğru adamdan bir işaret bulabildin mi? Umarım bulmuşsundur. Bulamamışsın da canın sağ olsun. Eminim hızla sana doğru gelmeye devam ediyordur.
Geçen sene bugün ne kadar zordu benim için. Bak, geçti, yine bir aradayız.
iki yıl önceki 30 ekimi o zamanki hislerimi çok net hatırlıyorum. Geçen sene de güzeldi. Bu sene sıradan bir gün olarak geçiyor diye düşünürken tam bu başlığa denk geldim. Bakalım bir yıl sonra ne hissedeceğim.
Aslan ben. Aslan be. Nasılda hayallerini gerçekleştirdin. Yaptın dimi?
iyi de 1 yıl sonra bu notu kim hatırlıcak, neyse bırakıyım yinede.

yaşıyon mu lan hâlâ. yaşıyorsan kalk siktir git bi bira aç.
başardın mı merak ediyorum kız juli.

lutfen başarmış ol.
nerede ne durumda olursan ol biliyorum ki yine suç hep başkalarınındır! senin huyun bu, yenildiginde hep suçu baskalarina atmak. evet kolay bir hayat yasamiyorsun, mucadele etmekten yoruldun, bazi seyler kendiliginden olsun istiyorsun. artik korkuların bistin istiyorsun. bunlar olmuyor, olmayacakta biliyorum. olmayinca ekstra mucadele gerekiyor ve sen onu veremiyorsun. iste o zaman yeniliyor ve sucu başkalarına atiyorsun. yapma!

ama ne yapman gerektigini bilmiyorum da, vazgecme yeter. yaşa! geçmesini bekle ve 1 yıl sonraya buna benzer seyler yaz.
Hala taşınamadın mı sen yahu, taşındıysan aferim.
inşallah aşık olmuşsundur.
Umarım derslerin istediğin seviyeye gelmiştir ve hayallerine doğru bilgiyle ve emin adımlarla ilerliyorsundur.
Onu sevmeye devam mı ediyorsun?
Merhaba, şuan bundan 2 sene önce 100 kiloya yakındın, geçen sene ise 78 kilo. şuan yüzünde bir gülümseme. çünkü hedefine ulaşmışsın. tebrik ederim canım kendim.
24 dersin 24 ünü de vermezsen amına koyarım senin.
Kaç kere dedim şu sınava düzgün çalış diye?
-ehliyet i hallet
-yüksek lisans'a başla
-iş yerinde bir yıl daha kal
-almanca'nı ilerlet
-kütüphaneyi yaptır
-vegan beslenmeyi devam ettir
-insan ilişkilerinde aynen devam

bunların biri ya da bazıları olmazsa çok da umursama. daha 24.