bugün

marka adı "le sucuk" olması muhtemel sucuktur.
inek kulağı.
(bkz: eşek eti)
tavuk etinden yapılır. aslında tavuk etinden değil bildiğiniz kıyma makinesinden kemikleriyle birlikte geçirilir. böylece hem et hem kemikli bir kıyma ile yapılır o 1 tl lik sucuklar.
kiremit + at kanı ve suyu + her türlü sakatat ve bağırsak kıyması = 1 tl ye satılan kangal sucuklar.
not: üretici firmada çalışan arkadaşımdan öğrendim.
100 de 100 dana eti değildir.
kangal sucuk değil chihuahua sucuk olma ihtimali yüksektir.
zıkkımın kökünü yeme deyiminin 1'tl ye hayat bulduğu an.
sakatat konusunda extrem bir çılgınlık yapmak, on çeşit pisliği bir lokmada yedim demek istiyorsanız vazgeçilmez bir seçenek. çinliler bile bu denli midesiz değil böceği, kurbağayı ağdabıyla yiyorlar.
tavuk derisi, ayağı belki at ve eşek ati kullanılmış olabilir bu sucuğun yapımında.
piliç etinden imal etilmiş sucuklardır. Tarım ve köy işlerinden bandrolü varsa, sağlıksız olmayabilir ama kalitesizdir.
tavuk götü olma ihtimali yüksektir.*
kesinlikle alınmaması ve tüketilmemesi gereken sucuklardır.
büfe sucuğu tipinde olanların ebadı eşşek siki kadardır.
ne eti olduğu belli olmıyan asla tüketilmemesi gereken sucuktur.
bunlar sucuk değil sucuk benzeri ürünlerdir efendim..gerçek bir sucuğu kangalını 10 liradan aşağı alamazsınız..saygılarımla.
ısıl işlem görmüş sucuk benzeri et ürünü ibaresi taşırlar genellikle.
brucella ve tuberkulozlu et:S
sağlık açısından faydalı olmadığı kesin olan sucuktur, bırakın bir lirayı adam gibi sucuk için en az yirmi lira verilmelidir. bu entry' itimat kasap sponsorluğunda girilmiştir.
köpek öldürür.
içinde yok yok denebilecek ürün, sağlığa zararlıdır, ama sağlık bakanlığı nasıl halka yedirilmesi konusunda duyarsızdır bilinmez.
muhtemelen kendileri önceki hayatlarında masum birer eşekciklerdi.
eşek bile değildir muhtemelen zira o kadar ucuza gelmez, olsa olsa kedi, köpek, fare olmalı...
içinde et dışında her şeyin bulunacağı sucuktur.
içinde dana ve kuzu eti hariç ne ararsan bulabileceğin(tavuk,hindi,eritilmiş kemik,soya hatta renk versin diye havuç koyuyorlarmış* vb.)tiksindiren, "hakiki gayseri uscuğu" diye satılan iğrenç bişşey.
güncel Önemli Başlıklar