bugün

sözlük yazarlarının bir saat ömrü kalsa yapacaklarıdır.

uykum kaçıyor uyumaya çalışırdım.
1: formatı s*kerim.
2: çırıl çıplak koşarım.
3: hepsini yaptıktan sonra tövbe ederim.*
Oğlumun kokusunu içime çeker onu izlerdim. Bir de benim yasayamadigim ömrümü o yaşasın diye dua ederdim.
-çay içer, gökyüzünü izlerdim.
terettür etmeden gider kumar oynarım.
koşa koşa ailemin yanına giderim malum onlardan daha değerlisi yok.
Duruma gore degisir. Nasil bir halde olacaz acaba. Ayrinti yok.

V for vandetta gül mu bıraktı yamacıma ne bilem uranyum bombasi mi iniyor tepeden ve tertemiz azrail aleyhisselam husumetteki basladi. Ama hep ayni sonuc allahtan geldik allaha donucez. Vallahi lebbeyk allahumme lebbeyk diyerek deli divane donerdim birazdan huzuruna çıkacağım varlik dönerek zikredenlerin rabbidir.
Uyurum.Tatli bir olum olsun diye.
cigaramı yakar ölünce ne olacak acaba diye düşünürüm.

ömer hayyam ile denk gelirsek ona kendi rubailerimden okuyacağım.
uzun zamandır kullanmıyorum pipomu, vodkalı bir pamukla güzelce cilalarım içini, hafif çikolata aromalı tütünümü parça parça doldurup yakar beklerim..
Sevdigim insani kollarima alip kokusunu icime cekerdim.
"3 günüm olsa 2. Gün giderim yok olmaya" diye bir söz var, o 1 saat dolmadan önce intihar falan edebilirdim sanırım.
Kaçar mıydım insanlardan kim bilir? Muhtemelen kabuğuma çekilir bir sigara içer. Sahildeysem denizi evdeysem aynada yüzümü incelerdim. Sevdiklerime gözükmek istemeyebilirdim. Neden boşuna acı vereyim güzel hatırlasınlar.
Ne yapıyorsam aynına devam ederim. Bu saate kadar birşey yapmamışım, bundan sonra yapsam ne olur.
sadaka verirdim, ömrü uzatıyor.
sadaka deyip geçmeyin metafizik etkileri var. kaderi değiştiriyor.
çok fena küfürlü bir video hazırlardım.

isyan videosu. yapacağınız işin, kuracağınız dünya düzeninin vs. vs.
Ölürüm. Evet.
Duş alır kefenimi giyer uyur beklerim.
Gider ona sarılır kollarında uyurum, ama ben ona gidene kadar o bi saat de dolar.
sesiz bir koydaki kumsaılın tam ortasında oturup cigaramı yakıp yanında extra biramla sessizce etrafı izlerim.
balkona binlik hopörloleri atar teomandan napim tabiatım dinlerim. kapıları kitler 10 bira 3 paket sigarayla beklerim. bağıra bağıra dinlediğim şarkıyı söylerim.
edit:son 5 dk stritiz show yaparım. swh
tuvalette sıçarken sigara içip müzik dinlerdim.

sonradan akla gelen edit: gusül önemli aga.
uyurdum tabiki ne yapıcam başka uyurken ölmek gibisi var mı ki.
(bkz: hayat sigortası)
bir soru.

sevmediğim birini öldürür, geri kalan zamanımın son 5dakikasina kadar köpek gibi içer, ardından altın vuruşu yaparım.