bugün

Balkon soğuktur şimdi.
bazı arkadaşların gözlerinde balkon hasreti görüyorum.
Istanbul da yapılacak kumpas sonrası yapacaktır. Allah büyük bir gün çıkar acısı.
Chp, iyi parti ve millet ittifakını kutluyacağı balkon konuşmasıdır.

Mansur yavaş ve ekrem imamoğlu' nu da ayrıca kutlayacaktır.

Şaka la şaka. Olacak şey var olmayacak şey var.
an itibariyle konuşacak. bakalım ne diyecek.
Anadolu Ajansı bu konuşmaya göre talimat alacaktır.
(bkz: balkon konuşması için belediyeden izin alındı mı)
Çıktı şarkı söylüyor adam, sinirlerim bozuldu yemin ederim.
kazandık derse istanbul'un vay haline. aa ne yapıp eder , o oyları binali'nin lehine çevirir. yazık.
Başladı, toplanın.

Selamlama faslında ahaha.
kayahan’dan soğudum.
Allah rahmet eylesin, ne diyebilirim ki yine de.
Balkona çıktı gene reis. Konuşuyor an itibariyle.
Dinlemekteyiz.
görsel

An itibari ile başlamıştır.
yine muhaliflerin hevesini kursaklarında bırakmıştır. bunlar kendi adayları gibi kaybedince çirkeflik yapan ya da ortadan kaybolup sesi çıkmayan kişilerle karıştırdılar.
izleyin lider görün len.
Buradaki tavrına göre anadolu ajansı verileri yayınlamaya kaldığı yerden devam edecek veya kesip atacak.
Eğer derse ki, bazı yerleri kaybettik ama memleket bizim falan, ekrem alır. Yok derse ki zafer bizim, binali başkan olur.

Genelde birinci olduk falan diyor, sanırım verecek istanbul'u. Ya da ankara neyinize yetmiyor amk demeye getiriyor.

Not: bence verdi istanbul'u da.
Biz zaten iktidarız sokmuşum belediyeye der gibi konuştu az önce.
acizlik ne kadar güzel görünüyor buradan..

bu daha başlangıç koçlar.. tadını çıkarın..
Birazdan seçim Kurulu sonuçları açıklayacak bizde itiraz edeceğiz dedi ya. Artık ölsemde gam yemem.
istanbul'u kaybettiğini kabul etti sanırım az önce. ya da ben yanlış duydum. " büyükşehir belediyelerini almış olabilirler ama ilçelerin çoğunu cumhur ittifakı aldı " dedi.
hala parti diyor. akp mi kaldı reyiz.
istanbul’un gittiğini kabul etti galiba. ilçelerde bizim büyükşehirleri vermiş olabiliriz tarzı bir şey dedi. Evet.
Tarafsız olmaya yemin eden cumhurbaşkanı, yerel seçim için bir partinin zaferinin olacağı hakkında konuşuyor. Ulan ne ayıp be. Partili cumhurbaşkanı gördünüz mü hiç? Ağzınızdan allah lafı düşmüyor ama yemin etmenin me demek olduğu hakkında hiçbir fikriniz yok.
Ağlamak sıra sırayla
Buyük türk bilgesi gökhan özen'in de dediği gibi...

Millet atatürk'ün yoluna girmiştir tekrardan
Antidemokratik, baskıcı, adaletsiz bir yönetim zihniyeti ile kendi ideolojisinin dışında olan herkesi susturabileceğin bir ülke değilmiş demek ki türkiye.

Bütün kanallar senin olsa da, belediyelerin yardım dağıtarak (ki dağıtsınlar) vatandaşın karnını doyursa da evini ısıtsa da herşey senin istediğin gibi gidemiyor demektir. Ters tepiyor demektir.

Kaybediyorsunuz, çünkü adil değilsiniz
Kaybediyorsunuz çünkü atatürk'ü reddettiniz.
Kaybediyorsunuz çünkü canımıza yettiniz
Kaybediyorsunuz çünkü vatanını canından daha çok düşünen vatandaşlar var.
Ve ne mutlu ki vatandaşı bilinçlendiren muhalif kanatta siyasetçilerimiz ve gazetecilerimiz hala daha var.

Allah'a şükürler olsun!