bugün

Real'imizin finale adını yazdıracağı maç. Merakla bekliyoruz.
Real madrid'in kendi evinde yenilmeyeceği maç.

zevkli bir maç olur umarım.
Cüneyt Çakır'ın yöneteceği, Ayrıyetten gönlümün bayern'den yana olduğu maçtır.

Edit:kimi sevsek gitti ulan.
Juventus un barnebau da turu kaçırdığı maçı hatırlatır ve bayern in tur şansı olduğunu hatırlatmak isterim.
Real Madrid'in ezeceği maç. TRT de yayınlanması müthiş oldu, internetten sürekli takıla takıla, iğrenç bir görüntü kalitesiyle izledim ilk maçı, hiç keyif alamamıştım.
Eğer Real Madrid g*tünü Bernabeu'ya yaslarsa, "Evimdeyim, nasıl olsa yenerim." mantığıyla sahaya çıkarsa panzerlerin stadı yıkacağını düşündüğüm maç.
Real Madrid'den kolay maç bekleyenlerin yanılacağı maç. Arkadaşlar juventus kendi evinde 0-3 kaybetti, ispanya'da aynı skorla 0-3 yaptı. Sallamasyon bi penaltıyla 90+da attı real. Bayern kendi evinde 1-2 kaybetti ama kolay lokma olmaz öyle. Bence avantajlı skoru yakalayacaklar. Ama allem edip kallem edip yine bir şekilde real tur atlayabilir. Tekrar ediyorum, bayern maç içerisinde avantajlı skoru yakalayacak ve maç daha zevkli hale gelecek.

Edit: eksileyen ibneler, dedim ben bak bayern maçın başında öne geçti.
Madrid maçı alır mi bilmem ama finale adını kesin yazdırır adamlar vinner olmuş bu ışte münih juve hikaye. Finalde de liverpool'a o kupayı vermez.
sabırla beklediğim maç. bu maç varken başka hiç bir güzel şey dikkatimi çekemez sanırım.
Real'in usta ayaklarıyla finale adını yazdiracagi maçtır.
Heyecanla beklenilen maç. Şu ispanyol çingenelerine hakem desteksiz Bayern bi çaksin da bi rahat edelim.
Saldir Bayern.
Liverpool ütülmek için mücadele edecek iki takimin maçı.
Eduardo Galeano'nun dediği gibi “Ben basit bir iyi futbol dilencisiyim.Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
Yukarıda yazdım. Bayern 0-1 öne geçti. Avantajlı skoru da yakalayacaklar merak etmeyin.
Goooooooool! Kimmmich!
Benzema reis çaktı golü.
Benzemaz kimse sana.
daha 12. dakka iki gol, harika maç oluyor.
31 yaşındayım, bugüne kadar bir çok maç izledim ve bu maç ilk yarısı itibariyle top 5'ime giriş yaptı.

hakikaten harika maç oluyor.
maç değil şiir.
bu maçı izlemeyen daha da futbol izlemesin. bıraksın.
şu bayern kadar atakları olgunlaştıran, soslayıp sunan başka takım yok. real gibi kontraya çıkan olmadığı gibi.
Muazzam oynanan bir oyun. Elit futbol budur.
bizim ülkenin eyyamlarını bari dışarıya sıçratmayın lan yazık günah.
Cidden süper bir maç oluyor, abartmıyorum uzun zamandır böyle güzel bir maç izlememiştim. Bayern çok güzel ataklarla geliyor her an atabilecek gibi, real de hiçbirşey oynamıyo gibi duruyor ama bi anda rakip yarıalana geliyorlar. Sonucu gerçekten kestiremiyorum.

Yazmayı unuttum bu arada cidden bayerni doğruyolar.
Maç 90 dakikadır ve neticesinde almanlar kazanır.
Tanıma gelirsek, almanya da oynanan ilk maçta ve madrid de oynanan bu maçın ilk yarısında münih in kaçırdıkları burdan dresden e köprü olur!
Haydi bayern, koy çocuğu madrid e!!!
Zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa golllllllllll. Evet Real Madrid, Ulreich'i de satın aldı.