bugün

25 şubat öncesi yakıp-yıkan sarışın kardeşleri göremediğimiz başlık.
görsel
Kimin galibiyete ihtiyacı varsa prestij açısından o kazanır. Ben aykut kocaman ve aziz yıldırımın 1 haftada iki derbi mağlubiyetini göze almayacağını ve galibiyet için gereken her şeyi yapacağını düşünüyorum. Takım içi primler ve gereken motivasyon sağlanmalıdır futbolculara. Yoksa ne taraftarın gücü kaldı sabretmeye ne de inancı var başarıya.

Diğer taraftan bakmak gerekirse rövanş öncesi deplasmanda gol atmamız yeterlidir keza saracoğlunun büyüsünü bozabilen olmadı. Gerçi saracoğlu galibiyetlerini taraftar alıyor bir yerde ama buna da şükür.
Önüne gelen fenerliler ortada yok falan diyo ama beşiktaşlı sayısında da baya bi artış olmuş. Bi galibiyet aldınız sesiniz çıktı onu nası yapıcaz?
rövanş niteliğindedir, fenerbahçeli olmama rağmen sonucun önceki maçtan farklı olacağını düşünmüyorum.
önemli olan lig maçı idi, kupa da kendilerini biraz daha zorlayacaktır fenerli kanaryalar. o yüzden sesleri çıkmıyor, hatta bi fenerli arkadaşım dedi ki, lig de kaybettik kupada kazansak ne olacak ki.

beşiktaşın nefesi ensenizdedir eeyy fenerbahçe. kaçışınız yok.
aykutun yerinde olsam, tamamiyle yedek kadro ile çıkardım.
Zor maç.

Fenerbahçe kesinlikle ciddiye alınması gereken takım.

Havalanırsan cezayı keser adamlar öyle böyle derbi kazanıyor.

Beşiktaş pepe ve talisca'nın da dönüşüyle ciddi bir oyun oynamalı. Zira haftasonu trabzonspor maçına da bazı adamları saklamak lâzım. Quaresma ve babel gibi.

Oğuzhan da kötü olmasa yazacağım ama ne zaman oynatsak 10 kişi kaldık, ruh gibi dolandı.

Fabri, Gökhan, pepe, tosic, caner, Atiba, Tolgay, Talisca, Mustafa, lens, negredo.
hadi be oğlum.

görsel
geçen pazar beşiktaş'ın 3-1 yendiği maçta beşiktaş'ın 1 penaltısını vermeyen, fenerbahçe'nin ofsayttan golünü geçerli sayan cüneyt çakır'ın beşiktaş'ı yeterince doğrayamadığı görülünce fenerbahçe'nin daha büyük eyyamcısı fırat aydınus maça atandı.

yani bir şekilde fenerbahçe'yi ligde ve kupada hakemlerle yukarıda tutmaya çalışıyorlar. taraftarı da buna razı oluyor sonra aziz ve aykut'a ana avrat küfür ediyorlar.
Umarım bjk alır. Yoksa bu aykutla azizin gideceği yok amk.
Bir kez yenince götü kalkanların cirit attığı başlık.
beşiktaş'ın bir kez daha koymasını beklediğim maç.

bir gs'li olarak bjk koydukça zevke geldim geçen maç. totoları çok kalkmıştı fb'lilerin. derbi kralıyız cart curt yapıyorlardı. sesleri kesildi şimdi.
fenerbahçenin yedeklerle çıkacağı maç:
1.volkan
2.noştader
3.isla
4.h.ali
5.cosef de sooza
6.mehmet topal
7.culyano
8.atıf şaşuhhahhahhaa
9.dirar
10.alper.
11.soldado.

fenerliyim :/
Kusura bakmayın ama Beşiktaş koyar çocuğu.
Aykut kocaman sağolsun, takımı yine geri çekip korkak futbol oynatmazsa, kendini bi bok sanan Türkiye'nin üçüncü büyüğü beşiktaş'ın her zaman olduğu gibi içinden geçeriz. Ama aynı futbolu oynatırsa, ilk maçtaki gibi bir skor olabilir. Beşiktaş bizi yenemez, biz kendimiz yeniliriz bunu unutmasınlar.
fırat aydınus'un diğer eyyamcı üyeler gibi beşiktaş'ı doğrayacağı maç. beşiktaş'ın penaltılarını görmeyecek, yancıları fenerbahçe'nin ofsaytlarına geç geç yapacak ve aydınus beşiktaşlı oyunculara kart yağdıracak atabildiğini atacak.

geçen yılki kupa maçındaki facia malumunuz. bu yıl yine ne olur ne olmaz diye fb'yi ezdirmemek için eyyamın kralı dönecek bu maçta.
beşiktaş hakeme ve yine kendilerini tahrik edecek olan rakibe dikkat etmeli. lig maçında dikkatliydik. kimse hakeme itiraz etmedi ve rakibin tahriklerini görmezden geldi. bu maçta da böyle olmalı.

fakat haftaya zor bir trabzon deplasmanı da var, o yüzden dikkatli bir kadro ile de çıkmak gerekli.

---------------------tolga-------------------

ggönül-----pepe-------tosic----------caner

------------oğuzhan-----atiba--------------

lens-------------talisca------------pektemek

-----------------negredo---------------------

pepe ve tosiç maç eksiğini gidermeli ayrıca medel de çok yıpratılmamalı ama çok da emin değilim adam yıpranmıyor, oynadıkça daha da enerjik oluyor.
beşiktaşın 3 - 1 çaktığı, pardon yendiği maçın devamıdır. beşiktaşın yine çakacağı pardon yeneceği muhtemel olan maçtır.
Maç oynanmadan uzay takımı beşiktaşın galip sayıldığı maçtır. Beyler çok yükselmeyin düşüşünüz fena olur. Fenerbahçe ezber bozar ben söyliyim.
beşiktaş'ın kazanamayacağı maç. sebepleri şunlar:

1- beşiktaş 2 kez üst üste derbi kazanamaz.

2- fenerbahçe üst üste 2 derbi kaybetmez.

3- fırat aydınus, fenerbahçe'nin yenilmesine izin vermez.

4- aykut kocaman kaybederse üstüne büyük yük biner, bir daha konyaspor'dan yukarı kariyer yapamaz.

5- genelde bu tip tahminlerim doğru çıkar.
Besiktasin yine en az 3 posta atarak fenerin tam anlamiyla erkekligini elinden alacagi mactir. Bu mactan sonra fener artik besiktasin seks kolesi bir ibne olarak yasamina devam edecek. Fenerbahce gibi turkiyenin koklu camialarindan birinin boylesine hunharca asagilanmasi ve tecavuze ugramasi aslinda beni rahatsiz ediyor ama ne yapalim abi erkegiz sonucta, gotunu acani sikeriz kimse kusura bakmasin.
beşiktaş'ım yine fener'in içinden geçecek.
(bkz: mini mini bir kuş)
beşiktaşın yorgun olduğu için fazla baskılı oynamayacağı en fazla 2-0 ya da 2-1 bitecek olan maçtır. fenerbahçenin şansı yok mudur? elbette vardır ama bu hoca ile değil.
anlamını merak edenler ..
fenerbahçe a.a.

görsel
8 e tamamlama hayali kuran fenerin 8 e tamamlanacagi mactir.
besiktas yine ezer.
aksini iddia eden futbol cahilidir.