bugün

1 kasım 2015'de yapılacak olan erken seçimde uludağ sözlük yazarlarının hangi partiyi seçeceğini gösterecek anket. Buyrun;

http://anket.uludagsozluk.com/s/11952/

Not: benim oyum ak parti'ye.

Edit: eksi verenlere ya da oyu diğer partilere olanlara sözüm yok. Yeter ki hdp'yi destekleyecek kadar hain olmayın.
Mhp. 400 vekil ver terör bitsin diye açık açık tehdit edenlere oy yok.
Tek yol mhp...
MHP-Chp-Akp şeklinde giden oylamadır.

Not: hdp'ye oy veren 3 vatan hainini Allah bildiği yapsın.
7 haziranda akp idi.
şimdi chp olacak.

akıllandım ve sanırım geç oldu.
herkesin birbirini hainlikle suçladığı anket.
milliyetçi türklerin sözlüğünde sorulmuş komik soru. tabi ki mhp.. mhp lilerin dışındakiler azınlıktır sözlükte, kovabiliriz.
şlakkkk ! 3ün 1ini alırlar hepsi.
hdp diyenlerin sikinden tavana asılması gereken anket.
pkk hala oy verilebildiğini gördüğümüz anket.

http://www.habergzt.com/a...gi-partiye-oy-verirsiniz/
Şerefsizlere değil.
bizde at gözlü çok olduğundan ankete gerek yok....
7 haziran'da mhp'ye verip sonrasında çok pişman oldum. şu an chp'ye oy vermeyi düşünsem de, baraj altı kalma ihtimali doğarsa istemeye istemeye yine mhp'ye oy vereceğim.
(bkz: oyum sana koyum sana)
Ne hırsıza ne teröriste ne eline gelen fırsatı elinin tersiyle itene oy veririm.
7 haziranda da mhp idi
1 kasımda da mhp olacak.
akp'den chp'ye ye olan değişimin inandırıcı gelmediği anket. akıllandığım diyorlar bir de. 13 yıl zaten gg wp yemişiz. akıllansak nolcak.
sandığa gitmeye deymez. al birini vur öbürüne.
ilk kez akpye oy vereceğim.

Peşin edit: sebebi ise yapılan onca yalan, çarpıtma videoları ve altında kudurun once gerizekalıyı görüp mide bulantısı yaşayarak vardığım sonuç budur.
Her zaman milliyetçi hareket partisine veririm.
(img:#830370)
ak parti

kudurun köpekler.
özledik seni dünyayı dolandıran adam..

(bkz: cem uzan)
sözlük pkk lı kaynıyor vay arkadaş..
hdp'dir. bu savaşın, bu kan gölünün durmasını isteyen tek partidir. bu savaşın sarayın savaşı olduğunu anlamıyor musunuz hâlâ?