bugün

arkadaşlar an itibariyle linç edildiğim için aldığım karardır. elveda.
görsel
allah hepinizin belasını versin. yakında gerçekleşecek vedadır.
(bkz: Hedef 2023)
vikipedi yasaklandığından beri yegane kaynağım sendin. gitme be güzel insan.
(bkz: alayınızın amk)
(bkz: veda ayağına sözlüğe saydırmak)

evet arkadaşlar. şaka bir yana cidden böyle bir karar aldım. derslerime çalışamıyorum. aile baskısı ve gelecek kaygısı sebebiyle sözlük hesabımı silme konusunda beynim ile uzlaşıya vardım.
kendisi için doğru olanı bulmuş birinin vedasıdır. umarım sözlüğü tanımadığı insanlara hakaret etmek için kullanmaması gerektiğini öğrenip döner.

güle güle.
görsel
üzen vedadır.

okuyan, kıymetli bir yazarın vedasıdır. gitme be kardoleyte.
gitme lan lütfen!!!

görsel
limon kabuu adlı yazarla aramın kötü olmasını istemediğim için aldığım karardır. bir insan, hiçbir güzel kızın kalbini kırmamalı diye düşünüyorum.
sana s.git demek bile içimden gelmiyor.
noblewise adlı yazarın verdiği ayardan sonra an itibariyle almış olduğum karar. akşama gideceğim.
merhaba arkadaşlar. ben de sizler gibi gelip geçiyordum buradan. biraz fazla takılı kaldım evet, farkındayım her şeyin. hatalarımın, bana kızdığınızın, bozduğumun, cıvıttığımın. ben bu değilim. ben bu adam değilim. ben şu an adam bile değilim. ayrılığın çanları bu kez şiddetli çalıyor. troll değil emin olun. daha önce sileceğim dedim ve sildim. bu akşam yine aynısı olacak. son bir kez game of thrones izleyeceğim o esnada cayarsam cayarım. bu 50 dakika çok zor geçecek. hem got heyecanı hem de ayrılığın acısı yüreğimi kasıp kavuracak.

şu an drama köprüsü dinliyorum. duygusallaştım. bu kadar hatayı kaldıramaz artık sözlük hesabım. sanal da olsa oyun mu sandın bre emir! kendinize çok iyi davranın. inanıyorsanız allah'a, inanmıyorsanız benim sevgime emanet olun..
üzen vedadır.

gideceğim gideceğim ama, o zaman bu söylediklerinizden pişman olacaksınız. gördüğüm kadarıyla kimsenin sikinde olmayan kişinin vedası.
görsel

Beybi!
Kokoreç-bira yapmadan veda etmesin yazarıdır.
görsel
Bir çöpün vedasıdır. Yallah çöpe. Evet.
üzen vedadır.

sen böyle dersin ama;

(bkz: 1 istasyon insanının sözlüğe vedası/#37944527)

birileri gelip kıçına tekmeyi koyar ve giden sen olursun *

kimsenin gücü yetmiyor madem beni göndermeye
ben de kendim giderim o halde.

bu gece edilecek olan vedadır.
allah hakkı için git artık dedirten vedadır. azıcık delikanlı ol be.
Bu sefer gerçektir. Hepinizden tiksiniyorum. Baska hesabim yok. Bi daha da gelirsem namerdim! Size daha fazla kelime yok benden.
Resmî kayıtlara göre 1486. vedası birazdan olacak, beklemedeyiz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar