bugün

52 yaşında yaşlı bir kadındır.

en çok güldüğüm bölümü; ''arkadan kerkineyim mi mabadına?''

haberin detayları şöyle efendim;

--spoiler--
Üsküdar sakinleri bu sabah güne oldukça hüzünlü bir olayla başladı. ismini vermek istemediğimiz bir bayan (52) partnerinin sabah ereksiyonundan faydalanmak isteyince olanlar oldu!

''Ben hiç senin canını yakar mıyım küçük pandam diyordu!''

Akşam sahilde tanıştığı 32 yaşındaki dolmuş şoförü i.E. ile kısa zamanda samimi olan bayan onu evine içki içmeye davet etti. Oğlunun o gece bir arkadaşında kalacağını öğrenen i.E. bu teklifi kabul etti. Eve giden ateşli çift gece standart bir seks geçirip Kuzey-Güney izleyip yattılar.

''bir anda yüklendiğinde dünya başıma yıkıldı sandım. bir yandan da sıcak nefesini enseme veriyor, hayvan gibi somuruyordu!''

Sabahın erken saatlerinde i.E.' nin hattına gitmesinden önce tekrar ruhu kabaran kadın onun sabah ereksiyonundan faydalanmak istedi. Baştan normal bir sevişme tutturan çift i.E.' nin ''arkadan kerkineyim mi mabadına?'' teklifi ile farklı bir hal aldı. Onun bu önerisini samimi bulduğunu söyleyen ismini gizli tuttuğumuz bayan daha sonra hayatının şokunu yaşadı!

''Gece böyle kallavi olduğunu fark etmemişim. Yoksa arka bahçeme alır mıydım hiç?''

ismini vermek istemeyen bayan o an yaşadıklarını ayakta böyle anlattı:

''Sen hiç korkma, el kremin var mı? dedi. komodinin üzerini işaret ettim. O koca morbaşlı çirkin şeyi iyice kremledi. arada benim göğüslerime üflemeyi de ihmal etmiyordu. Daha sonra beni rivörs kovgörl dediği pozisyona getirip arkadan yaslandı. bana sürekli ''benim buruşuk pilicim, benim tatlı patatesim'' diyordu. Güzel sözlerine kandım. Arkadan bir anda yüklendiğinde kalbim karıncalandı. Daha sonra doktorun söylediğine göre o anda kalp spazmı geçirmişim.

Üsküdar devlet hastnesinde 1 gün müşehade altında tutulan seks mağduru kadını yollu arkadaşları yalnız bırakmadı...
--spoiler--

http://sikindirikhadisele...-ters-iliski-deneyen.html
''arkadan kerkineyim mi mabadına?''
(bkz: eskiden bir bulvar vardı) *
bunun yazsa yazsa harun amca yazar. harun abilere haksızlık olmasın.
Ciddi ciddi okudum lan.
benim buruşuk pilicim benim tatlı patatesim.