bugün

yüzde yüz futbol formatında hazırlanmış çakma program. acaba cebimden bu program için ne kadar para çıktı.ne de olsa program trt'de yayınlanmaktadır.
sergen'in yardırdığı program. hiçbi değişiklik yok. aynı şekilde güldürmeye devam ediyor. her hafta böyle neşe katıyor sergen efendi.

ersin: gökhan çok güzel gol attı. sizinde böyle golleriniz var.
sergen: evet benim böyle gollerim çok var. hiç unutmam şampiyon olduğumuz sene rüştüye attığım bir gol vardı. bir de van maçı vardı. bizim eski gs'li kerem vardı kalede. buna da böyle çok golüm var maçtan sonra geldi. abi sende hep bana atıyorsun ya dedi. bende dedim oğlum sen ileri çıkarsan bende atarım, sana çıkma diyorum.
ersin: hıhıhıhıhıhıhıhhehahahaha
(bkz: ben tek siz hepiniz)
(bkz: haxball)
trt'den bu seferde sergen'li bir program.

yılda 800 bin tl iyi para ama bravo trt halkın parasını saç saç ak.
başbakan erdoğan ın bu akşam katılacağı program.sergen hakan şükür ve erdoğan futbol ve derbi hakkında konuşacaklarmış.
kadrosu ve muhabbeti yavan trt programı.
beğenmedim.
ersin olmuş ama sergen olmamış.
yüzde yüz futbolun çakması. insan adını benzetmez bari.
Süper Lig'de bir izmir takımının olmaması gafına Başbakan tarafından imza atılmış, üç tane spor programı yorumcusu kılıklı adamın da Bucaspor ismini zikredemediği programdır.

Ha Buca kafalarda düştüyse onu bilemem ama an itibariyle ve matematiksel olarak hala ligdedir.
melih gümüşbıçak'ın sunumu ve sergen yalçın'ın yorumlarıyla bu sezon show tv'de başlamış olan spor programı.
izledikçe seviyor insan.
kral oyunda bir oyun.
çok utanıyorum sözlük. ama çok sarıyor. iki kişiliği de var.