bugün

yaklasik bir aylik donemde verdigimiz sehit sayisidir. hepsine rahmet diliyorum. ucaklarimiz yine bomba yagdirdilar it kopugun ustune. guzel. surekli bombaliyorlar. sehir ve koylerde operasyonlar yapiliyor. teroristler, onlara yataklik yapanlar ya yakalaniyor ya olduruluyor. yapilmasi gerekenler yapiliyor sanirim. fakat sizler bize nasil bir tiyatro izlettirmeye calisiyorsunuz, ben onu anlamadim. siz bastakiler kadar kafam planlara calismaz pek. o yuzden gorebildigim seyleri yazayim. baris yapmak icin haince istekler de bulunana insanlar ile masaya oturdunuz. binlerce vatandasimizin katili ile masaya oturdunuz. analar aglamasin dediniz. lan ben bu kadar salagim, ben bile baris surecinin o itlere toparlanma firsati verecegini tahmin edebildim, ama siz edemediniz sanirim. hassiktirinn amk. o masalar da neler konustunuz az cok belli. oyu nasil alacaginizi cok iyi planliyorsunuz dimi? ya din somurusu, ya fakir halka gaz vererek, ya sehitlerimizin uzerinden. su an kahvelerde, evler de konusulan seyler buyuk ihtimal ile sunlar, adam bitirecek abi, lan gordunmu ucaklar nasil bombaliyor, abi kokunu kazimadan bitirmeyecek bu sefer, bizim 20000000 ucagimiz varmis aslinda, sarayin altinda gizliyormus uzun adam, o bir seymi abi, 4563747568 tane fuzemiz ebesinin ami kadar silahlarimiz varmis, gerekli olanca cikariyorlarmis. uzun adam ucuyormus aslinda ahmet abi. hasskktirr. valla bak. kefen getirin lan bana. abarttim tabii, ama maalesef cok abartmadim. oyu nasil alacaginizi cok iyi buldunuz. simdilik sayilari 57 olan sehitlerimiz ile. her bir sehit kani, her bir ana' nin gozyasi, her bir vatandasin sehitlere agladigi zamanlar, cehenneminiz olsun.

edit: milyonlarin bacisi daha onemli, siktir edin, bosver. bir sozluk deyip gecersiniz belki ama, iste halimiz bu. o yuzden hep dedigimi bir kez daha diyecem, bizden bir bok olmaz.
tekrar rahmet diledigim sehitlerimizdir. gosterdiginiz ilgi ve alaka icin tesekkur eder, ise gitmek icin yola cikarim.
tek tek hepsinin hesabı kesilecek...allah türk ordusunu korusun....