bugün

huyuna suyuna boyuna posuna tütütü maşallah dedirtecek sevgilidir.

üzücü olan şey kendisinden 36 cm uzun olunması.

ah kader kahpe kader.
kadın 180 ise çok uyumludur .
erkek ise pek bir hoş olandır.
"sonunda" dedirten sevgilidir. boyu kadar sevilir, öpülür, koklanır, herbi şey yapılır. *
erkekse her kadının yanında hoş durmayacağı kesin olan sevgilidir.
ama uzun boylu hatunlara sonunda dedirtebilme olasılığa da vardır.
BASKETBOLCU olma ihtimali yüksek sevgilidir.
erkek için kötü bir durumdur.
http://galeri.uludagsozlu...96-boyunda-sevgili-20540/
bak bak bitmeyecek sevgilidir.o değil de sığmaz lan bu bir yere.
sulak yerde yetişmiş sevgilidir.
evlerden ırak..
ayakları da aynı oranda büyük olandır.
Eyfel kulesi niyetine dolaştırılan sevgili.
kızsa ekaterina gamova gibidir.
yala yala bitmez.
basketçi olması muhtemeldir.
risk budur.
196 cm olan biri olarak söylüyorum. Kadın olarak her nekadar ihtişamlı görünse de erkek için her zaman iyi değildir. 165 cm boyundaki bir kıza aşık olmak ta ayrı bir aptallık gibi gelir erkeğe.
sevgilisinin 20 cmlik topuklu giymesi ve saçları ölümüne kabartması gerekir.
kurban olunacak sevgilidir. dağ gibi gelir karşıdan tabi ki erkekse şayet kadınlarda o kadar uzun boy hoş durmaz özellikle yaşlandıklarında.
Kızın kısa boylu olması halinde,sarmaş dolaş yürürken kızın elini erkeği beline koyması,erkeğin elini de mecburiyetten kızın boynuna dolaması olayıdır.
öğle vakti yolda yürürken yüzünü görmek istesen gözüne güneş girip yüzünü seçemeyeceğin sevgilidir bu.* sarıp sarmalaması güzel olandır ayrıca.
lakin (bkz: boyu boyuna huyu huyuna)*
kadın ise biraz sıkıntı olabilir ama her dezavantajın bir avantajı vardır. (bkz: bacak omza)
eger siz 160saniz o zaman gercekten zor oluyor.
1.45 lik hatunların hasta olduğu erkek tipidir. ideali 1.85 dir. üstü zarar yazar.
edit: seri eksileyen kaşar. davul bile dengi dengine. git 1.55 lik birini bul. önemli olan işleviydi hani
eğer bir megaloman olsaydım "ideal erkekten iki santim daha uzun olan sevgilidir" diye tanımlayacağım sevgili.
1.94'ü daha iyidir. *
Oldukça zor sonuçları olabilir şimdi burada saymayalım.
güncel Önemli Başlıklar