bugün

bugün bayağı bir entrysine rastladığım, benzer düşündüğüm yazar.
sözlük forum olmuş yiğidim.
(#16624284) sonuna kadar haklı olan yazar.
formatı yalamış yutmuş bazı yazarlara, format öğretmeye çalışan bir garip insan. formattan bahsediyor, başlık içindeki entryleri referans alarak entry giriyor. "bakalım sen mi daha çok format biliyorsun, yoksa ben mi?" diye sormazlar mı adama? sorarlar bence.

format atılasıca yazar.
(bkz: gıcık)
feyk bir hesap olduğu çok bellidir. yakın zamanda si*ik olacaktır.
dokuzuncu nesil olduğu halde formatı savunarak ironide tavan yaptırmış yazar. o daha gelirken biz bu yollardan gidip dönüyorduk, o yüzden biraz frene basması yerinde olacaktır.
galatasaraylı yazardır.
galatasaraylı ergen.
fibonacci sayılarını seven veya melekler ve şeytanları okumuş yazar.
88 doğumlu oldugunu tamın ettıgım yazar.
renktaşım 9. nesil yazar. geçte olsa hoş gelmiş.
lost u andırır. (bkz: 4 8 15 16 23 42)
an itibari ile 1000. Entrysini giren yazar. Hayırlı uğurlu olsun.
entryleri kulagiyla okuyup ayaklariyla anlamaya calisan, ondan sonrada insanlara yalan yanlis ithamlarla yaklasan suni musluman.
matematik profesörü falan herhalde. 40 yıl düşünsem fibonaci sayılarıyla nick almak aklıma gelmezdi benim...
sonu güzel biten seri.

(bkz: 55)
vay cesur yürek vay. * verdim artını kardeşim, duygulandırma beni lütfen. *
--spoiler--
oyunuz kaydedildi * ... * :o :( #17520048 /msj ?
--spoiler--
fibonacci dizisi yazar, tahminimce matematikçi.
ilkokullu bir yazar tahminimce 8. sınıf. biz 8'de görmüştük sanırım. ortaokul oluyor yeni sisteme göre.neyse
hoş gelmiş yeni ulucu...
fibonacci dizisinin ilk on elemanıdır. altın oranın kullanımı, fibonacci dizisi temel alınarak yapılaır ve bilgisayar mühendisliği birinci sınıf öğrencileri kendisiyle gayet haşır neşir olurlar.
format sikerteci, imla fakiri.
1+1=2+1=3+5=8+13=21+32=55'dir.
dahi anlamındaki de'leri ve da'ları ayrı yazmaz kendisi. birşey'i de, "bişey" şeklinde yazar ki, liselilerin yedi ceddine küfür etmekten dilinizde tüy biter.
bir aralar bunu şifre olarak kullanmışlığım vardır.
fibonacci serisinin ilk on terimidir. 89 144 233 377 600 977 1577 2554 4131 6685 11816 18501 30317 48818 79125 127943 diye gider. evet hesapladim. evet saplantiliyim hesap etmeye devam ediyorum.