bugün

psg bundan önceki iki macında (monaco ve lyon) iyi oynamasına ragmen istediğini alamamıstı. iddaa kuponumu hazırlarken aklıma gelen ve vermeyi düşündüğüm macların basında yerini aldı. verdim de. hem de handikaplı. dedim ki o kadar zaman iyi oynayıp kazanamamıs şimdi rezil eder bunları. en az 3 atar. handikap falan koymaz.

mac basladı önce 23. dakikada Marama Vahirua penaltıdan takımını öne gecirdi. 0-1. sorun yok dedim ya alır nasılsa. daha golün sokunu atlatamamıstım ki 26. dakikada Kevin Gameiro skoru 0-2 yaptı. küfür ettim bi. ama umut ya hani. devre bitmeden bi gol sonra bi daha sonra bi daha bi daha derken asarlar dedim handikapı. kitlendim ekrana totem yapıyorum psg atsın diye. o da ne? 37.dakikada Morgan Amalfitano skoru 0-3 yaptı. allahım bu kadar mallık olmaz. dedim ki kendi kendime olm mucizevi bir dönüş neden olmasın ki şimdi. hani 0-3'den 5-3 olacak kadar.

cok fena küfürler hazırladım psg sana. forumcu cıkısı yapasım geldi. küme düş inşallah. tabi mac sonu okudugum yorumlardan birisi durumumu benden daha iyi acıkladı o ayrı. sudur ki;

-ulan psg ögrencinin rızkıyla oynamaya utanmıyor musun be. * * * *