bugün

gaz ile debriyaj arasındaki o ince ayarı yapamazsınız küt diye istop eder. kalkışa çok zor geçer , sonra çok bastım dersin vites küçültüyüm derken cazıııııııttttt diye bağırttırırsın yine istop eder yolda izde rezil eder sizi.

trafiğe çıktın diyelim sol seride geçiremezsin arkadan gelen otobüs sellektör yapınca korkar 0 km olan erkek hemen o telaşla sağa çeker.

şimdi kız arkadaşların gelir hayırlı olsuna maşallah der çok güzel der kıskanırsın hatta utanmayıp bi turda biz binelim derler o zaman çok fena bozulrsun. bu bizim 0 erkek de park halinde olduğundan hiç sesini çıkarmaz.

yeni eklenmiş donanımlarıyla yolda giderken göstergede durduk yere bir lamba yanar o zaman ay bu ne be diye çıldırırsınız. anlayamazsın da.

sen onu kullanmaya kıyamazken, daha motor kapağı açılmamışken gelir biri sürttürür için çız eder. çok üzer sizi çoook.

gittiğin benzinlikte sen ona kıyamazken pompacı acımadan hart diye yerleştirir napıyosun sen bee dersin bişey olmaz abla derler. çok basarsın yağ yakar, az basarsın titremeye başlar.

çok üzer kızlar sizi 0 km erkek. ama ikinci el turbo dizel erkek öylemi artık yolların lordu olmuş 1 forddur o. bas basabildiğin kadar , 240 a kadar çıkartır sizi, siz kendinizi ona bırakın o zaten sizi bulutların üstüne çıkartır. hele o 2 den sonra turboya geçişi yok mu, birden geri atar sizi heyecanlanırsınız.

sol şerit mi hep sizde olur.
ibrahim'in namuslu olmasi kadar zor bir olaydır.

Ah bi el değmemiş erkek bulsam, son model araba Alıcam.
Ama erkeğin mericine kaldık..
imkansızdır. En olmadı kendi kendine yıpratmıştır.
Ne fark ediyor kadınlar için, anlamadığım hede.
Ben 0 km iken suratıma bakmıyordu kimse saflığımdan. 10 üzerinden 6-7 de varım yani. Şimdi gel gör beni. experience ne eyledi. hey gidi hey.
ben anlamıyorum 0 km olsam bu sefer de cüzzamlı diye bakarlar, bu kadın milleti ne istiyor anlayan var mı?
Kolaydır, 0 km kız bulmaya benzemez.
Çok zordur.

Hepsi afedersiniz katır niyetine kullanılmış çürük çizik.
Ben taksi arabası gibiyim. Evet.
ben istemem. ya muhafazakar oluyorlar ya da sevişmemekten her gün kendini çüken tipler oluyorlar, sapkınlaşıyorlar.

çomar sapıklar eksiledi
ben doktordan az yalanmışım.
Sanki sahibinden araba alıyorlar.
ekspertiz raporu lazım olur mu?
faturayla kutuyla beraber daha jelatinim üstümde.
Annesi bakire kız bulmak kadar ihtimali olan durum.
Ne diyelim, Allah çarşına pazar versin.
Yeni doğan üç beş yaşına kadar. Sonra başlıyor pipiyle oynamaya.
Otuzbir hariçse sıfır kilometreyim. Otuzbiri sayarsak hurdaya çıkmışımdır.
Hasar kaydı olmayan erkektir.

Zor bulunur.
ana okulundan alın, kendiniz yetiştirin. başka türlü bulamazsınız.
Günümüzde zordur.

Ay hepsinin eli tutulmuş aq.
Şahsen sıfır kmyimdir. Ne bir kız eli elime değmiş, nede parfüm kokusu burnuma gelmemiştir diyenlerin alayı kolpa.