bugün

kalemlerine incecik ucu yakistiran erkeklerdir.gotten veriyordur diyecem ama erkek demeye dilim varmiyor.swh yanlis anlasilmasin elestirdigimizden degil ama retrica kullanan erkekler bile daha erkeksi gozukmektedirler.
elleri kibardır.
Etrafa uç dağıtmamak için bu yolu seçmiştir.

(bkz: 0 5 ucun nadir bulunması)
0.5 uç kullanan erkek pardon erkek demişim.
beheeyyy nerede 0.9 uç kullanan delikanlı aslan parçaları?
yakında olacağım erkektir.

s.kerim 07 ucunu diyerek geçiş yapacağım. az kaldı.
Bu ne amk ?!?!?!
(bkz: vurduruyordur)
Naif erkektir.
Adam gibi adamdır.
Yazisi okunmaz onun.
Lan 0.5 i zaten hangi insan kullanabiliyor amk. 0.7 varken neden 0.5?
Ben 0,9 kullanıyordum. Çok yazı yazınca gömleğin kolları simsiyah oluyordu görende kömür ocağında çalıştığımı sanırdı. Ariel'in bir reklamı vardı gömleğin manşetleri kirli olan çocuk işte o çocuk bendim.
Karakalem Resim güzel çizilir ama ince kaide falan.
ince görür.
uç almak için kızlara yavşar. bilir ki hiçbir erkek 0.5 uç kullanmıyordur. erkek adam 0.7 uç kullanır.
ince uçludur.
Biz 0.9 uç kullanır demli çay içerdik. Öyle delikanlı çocuklardık.
0.2 en kalın ucumuzdu. ruhumuz inceydi çünkü.
Böyle gözlüklü, zayıf , çalışkan, titiz , terbiyeli , kızların kankasi , aklî fikri derslerinde olan öğrencidir. Hep 100 alir , 95 alırsa nerde hata yaptığını sorgular.
kalem pipilidir.

ben hep tahta kalem kullanirdim.
Dikkatli erkektir. 0.5in kırılganlığına rağmen dikkatlice kullanip ona buna yalvarmaz.
benim. kızlara yavşamak onlardan uç istemek için 05 kullanmıyorum. hoşlandığım kız 07 kullanıyor olmasına rağmen tercihim 05tir. ben de demli çay içiyorum, şekersiz. detaycı değilim. yazım çok çirkin. bazen ben bile okumakta zorlanıyorum. Zayıf, gözlüklü, çalışkan değilim, notlarım da yüksek deyil. normal erkektir aq. asıl sıkıntı kalemlik taşıyan erkek olmalı. hadi bakalım.