bugün

0 0 7' ye sözlükteki ciddi duruşundan, yıllardır sözlüğe kattıklarından ötürü hayran, zaman zaman tepeden bakan tarzından ötürü gıcık olma durumu.
Ağzını gıŕrrdığımmın herifi.

Evet.
evlenin amk. *
Oberst'ken daha iyiydi sonra bozdu.
insanları kasten kıracak davranışlarda bulunmaktan, karşımdaki insan eğer saldırgan bir tavra sahip değil ise genelde uzak dururum.

Amma ve lakin herkes bilir ki fazla tevazunun sonu niteliksiz insandan nasihat almakla sonuçlanır.

Bu bağlamda herhangi bir platformda kasıtlı olmadan tartışma içerisinde farkında olmadan birilerini kırıp üzdüysem özür dilemeyi bir borç bilirim. Keza hak etmeyen davranışlara kasıt olmadan da maruz bıraktığımız insanların incinen duyguları, şüphesiz ki egomuzdan daha kıymetlidir.

Ancak bir tartışma içerisinde fevri veya ukala bir davranış sonucu aynı şekilde karşılık vermiş isem karşımdaki bunu hak etmiş, ben de bu nedenle iyi etmişimdir.
Bunun sonu ağızdan öpüşmeyle biter.
Aslında 007 üstten bakmiyor. Bizim boyumuz kısa.

Evetbjnjjko.
La ben bi üşüttüm serumluk oldum, canımlardan cicimlerden evvel bi bu adam geçmiş olsun dedi lan. Orda yalan yok benim gözyaşım pıt. Adamsın.
Oberst saygılı çocuktur. Fikirleriniz uymaz ama bana karşı bir saygısızlığını görmedim.