bugün

entry'ler (40)

ayı sözlük

lgbt adını kullanan ve interaktif sözlük olamayan sözlüğümsü bişi.

dark bear adında bir yöneticisi var ve işine gelip milleti banlayıp sonra banını kaldırıyor. enteresan birisi. yazarlar sayesinde üç beş bir şey öğrenip kendisine aktivist diyor ama en çok o sözlükte ayrımcılık yapılıyor. zaman kaybınız olmasın. bırakın bir kitap okuyun oraya yazar olacağınıza. çünkü kendileri iplerin izlendiğini ve mesajların okunduğunu itiraf ettiler.

edit : ahaha buraya askerlerini koymuş dark bear eksiletiyor.

iyi ki

nil karaibrahimgil şarkısıdır.
https://www.youtube.com/watch?v=59y-z5wkR-o

beğendim gibi gibi.

tc kimlik numarasından ırk öğrenme

Kaç kişiye gönderdiğimizde gerçekleşecek diye katıldığım durum.
Ne içtiniz arkadaş siz. Kafalar pırıl pırıl.

iyi parti

Genel başkanının sonraki süreçte parti başkanlığında olmayacağını açıklaması ile üzmüş partidir.

ilk seçimlerde oy oranı muallakta idi zaten. Yüzde 10 olur ya da 20 olur diye tahmin edip ortasını bulamamıştım. Bunu başarısızlık olarak nitelendirip devam etmek istemedi akşener hanım sanırım. Altında başka birşey aramadım şahsen şimdilik.

kıymalı börek

Anne versiyonunu sevdiğim börek.

Dışarıda yediğin, bildiğin yağ bakımından mideyi mahveder. Ayrıca anne versiyonunda patates ile karıştırılması ve de az soğan bulunmalıdır. Sonrasında ise tadından yenmez.

çocuk odasına sahip olmamış çocuk

Kendi dünyası olmayan çocuktur.

Abimle bir odayı paylaştık yıllar boyunca, ne kendi özel alanım oldu ne de abimin. Ders çalışmamdan tut, tüm özel hayatımı etkiledi yıllarca bu durum. Sonra tabii evler ayrıldı ama, artık çalışacak bir dersim yok.

a 101 de satılan rus salatası

Henüz denemediğin salatadır.
Ama genelde diğer marketlerden alınan ürünleri düşündüğümde, sanki yıllardır orada kalmış gibi ağıza tat vermektedirler.

ekşi sözlük

şaka gibi her zaman böyle olacağı bellidir.
niye serverlar ile ilgili bir çalışma yapılmıyor anlamış değilim...

aylık akbil

mavi olanından fişini kaybettiğim akbil türüdür.
kopyasını çıkarabilir miyim ya da bir fiş bulabilir miyim diye düşünmekteyim açıkçası.
çay ısmarlarım *

anadolu ajansı

ben anlamıyorum ki.
tamam burası böyle ise.
ysk'nın verilerini biz göremiyor muyuz ? ya da chp'nin anlık yayını var mı yok mu ?

17 nisan 2017 ekşi sözlüğün kapanması

gerçekten şu an herhangi bir şekilde sözlüğe giriş yapılamıyor. enteresan bir durum.

rakı balık hangi balıkla yapılır

pantolon balığı diye iğrenç bir espri yapıp trollemek istediğim başlıktır. uykusuzluk hat safhada artık evet.

gece aynaya bakmama nedenleri

amanın diye bağırma ihtimali.
yapmışlığım var, gerçi o zaman karanlıktı ve alkol almamıştım.

diş ağrısı

uykusuz bir gece geçirmeme sebep olan durumdur.
kanal tedavisi ve dolgular, dişçiye gitmeye bile korkuyorum açıkçası. nasıl ve neresini açacak bilmiyorum.
ağrı kesici ağır gelip sızdırır ise ne ala. başka türlü yine uyku yüzü gözükmeyecek sanırım.

1 tl ile yapılabilecekler

çekirdek alıp, mutluluğu taçlandırmaktır kanımca. *

ayı sözlük

yöneticilerinin hakaret edip, sebep açıklamadan uçurduğu sözlüktür.
ayrıca, sonrasında da nickaltı girip dalga geçer bu yönetici denilen kişiler. farklı bir sese saygı duyulmaz ve bir kaç eksi oy girince de yönetici kişi, "ay bana seri eksi verdin yeaaa, niye veriyin" tarzında mesajlar yollar. söz kısacası yöneticidedir ve sadece onun istediği olur, onun istediği entryler görülür; sebepsiz yere entryleri de siler. yani uzak durmak gerekir kısacası sinir hastası olmak istemiyorsanız.

oh my my

3 sene aradan sonra gelen, 4. onerepublic albümüdür.

alışıldık onerepublic albümüdür. ayrıca tüm şarkılarda ryan tedder parmağı vardır. *

hiv pozitif

askerliğini yapmayıp, teşhis konulan ve bu süreçte muafiyet için yapılması gerekenleri merak ettiğim hastalıktır. arkadaşımın testleri ve teşhisi ve ilaç raporları bulunmakta, bunun dışında ekstra bir şey istiyorlar mı, bilen varsa bilgi aktarabilirse çok seviniriz.

hornet

malak dolu dating uygulamasıdır.
mobil storelardan indirilebilir ama, yüzde 99u ya ağır kezbandır ya da seks manyağı ruh hastasıdır.

planetromeo

yasaklı olup olmadığını anlayamadığım site. bazen açılıyor, bazen yasak geliyor ve açılmıyor.
garip gerçekten. açık kalaydı iyiydi, hornetten iyidir yine.