bugün

entry'ler (57)

gold bilgisayar

bahçelievler şubesinde kasaya gitmek için mağaza içinde tur yapmanız gereken teknoloji marketi.

sözlük yazarlarının telefon zil sesleri

Hayri Şahin kader.

dünyanın en ırkçı milletinin türkler olması

Milli Güvenlik dersinde tüm komşu ülkelerin düşman olarak gösterildiğini bilmeyen kişiler savunmasın orada anladık biz.

sözlük yazarlarının en son okuduğu kitaplar

Gözlerini sımsıkı kapat.

çıplak banyo yapmanın günah olması

Daha abdesti oturturmamis adamlarin dine saldirmak için kullandığı günah önce bi o ellerinizi yikayin da.

çocukların okuması gereken kitaplar

Beyaz diş.

yeni akit vs cumhuriyet

Cam silmek ve tırnak kesmek için pek bir farklari olmasa da yazılari daha soluk olduğu için Cumhuriyet seçilir.

çok sıkılan insanın yaptığı şeyler

Teyze ve ablayla bu tarz benim izleyip çekirdek citlemek artik nasıl sikildiysam akşam akşam.

fethullah gülen cemaati denince akla gelenler

Astsubay veya teğmen olan lise arkadaşları.

allah a inananların cahil olduğunun kanıttı

Kanitti ne demek açıklasin da sonra tartışırim. Kendi ana dilini yazamayan aptal beyani.

gözyaşı

Kalpteki nehrimin göze tesellisi.

tarihteki en önemli olay

Lisedeki coğrafya hocamiz borunun icadi demişti tabi boru hoca icin ne ifade ediyor bunu bilmiyorum.

12 hayvan takvimi

Çok yakında Atatürk Orman Çiftliği Ak saray sahnesinde gösterime girecek olan piyes. Önceki 16 askerli Abbas oyunu kadar olmasa da izlemeye değer.

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

Şimdi o kente bilet kesmek seni sevmekten zordur.

sınav haftası dinlenen şarkılar

Bugün bayram günü derler alem eğlenir.

türk dizilerinin en güzel muhteşem asil kızı

Mehmet Karahanli'nin kızı Sophie.
(bkz: Begüm Kütük)

kalbi acıtan sözler

Platonikten gelen şu soru kadar hiçbir şey kalbimi acitmamiştir. "kiz arkadasin var mi ?"

sözlüklerin acınacak hali

Sol framede yazarların kol saati yazarların göz rengi gibi saçma başlıklar nedeniyle artik acinacak durumdan bile daha vahim durumlar gerçekleşmiştir.

beyaz kan vermek

Yanılmıyorsam astim ve diyabet hastalarindan alınmıyor bu kan sebebini ben de bilmiyorum.

16 ocak 2015 kızılyıldız galatasaray lh maçı

Salonda ölen sirp taraftarin posteri asilidir.