entry'ler (22)

eski sevgiliden toplu bayram mesajı almak

tekrar bir umut baglanması durumudur aşık bu bana deyip dolaşmaktır .

aşk kitabı

Aşık olunmadan yazılayamacak bir kitapdır . Aşık olmayı söyleyemezsin ama yazarsın onun içinde zamana ihtiyacın vardır. Yani aşkdan anlamayanların okuyup bişeler ögrenmesi için yazılan kitaplar.

adriana lima

Dudaklarına asık olulan kadın her gordugunde erkeklerin benim karım olması dedirten cinsden ama bir yandanda olum o bizemi bakacak lan deme seklidir. Ama benden tavsiye seviyosanız gidin konuşun bence.

fifa 12

pes den hiç bi zaman iyi olamayacak oyundur. Gerci karakterler daha iyi benziyoda gerek yok pes 12 mükemmel.

16 ekim 2011 galatasaray bursaspor maçı

Fatih terimin 3 forvet oynattıgı mactır ve basarlı oldugu karsılasmadır yav nie oynatırsın sen sabriyi dön 3 lu savunmaya sercan baros elmander olmadı sabri oynat elmanderi çek sercanı oynat baros banko oynamalı.

bir aşkın öldüğü gün

Aşk hiç olmeyeceğinden aşkın oldugu bir gunde olmaz aşk her an olacak bişe suanda bilgisayar basında oturukende olur ask sonsuzdur. Sevebileceginiz bişey varsa aşkı olduremezsiniz.

en yakındaki kitabın 93 sayfasının 4 cümlesi

Seni hasta ruhlu cocuk bu yapılırmı oldururmu sevgilisini insan napıyım zar attım oldu.

bir zamanlar anadolu da

sacma sapan film normal hayatımızda yasadgımız olaylar ama yabancı ülkelerde daha begenilmesini sebebi hep onlarda aynı seyler film dizi içerisinde hemen konuya gidilmesi ama bu filmde hersey bastan sona işleniyor bizim için kotu yabancılar için iyi.

anne ile girilen diyaloglar

Anne acıktım zaten basaka bişey demessin. Git ders çalıs babana soylerim. Git marketten sunu al bakkladan sunu al vs vs gibi seyler.

sercan yıldırım

Fatih hoca adam eder onu oda büyük futbolcu olur. Forvet Milan Baros tarzı bi oyuncu ama bitiriciliği fazla değil onu geliştirmesi lazım.

eski sevgili

Hiç karşılaşmak istemem eger kotu ayrılmıssak. konusarak dost olarak ayrılmıssak sinemaya tiyatro izlemeye yemeğe yani heryere gidilebilecek bi dostdur kendisi.

nejat uygur un komedyen sayıldığı ülkede yaşamak

Charlie Charplini konusmadan komik bulan insanlar aynı şeyi Nejat Uygur içinde soylemiştir. Siz ne kadar olasada beğenmesinizde kimse yokken o vardı. Ne Cem Yılmaz ne Şahan Gokbakar falan anlayacagınız adam gibi adamdı nejat abimiz.

uludağ sözlük yazarlarından kitap tavsiyeleri

Alamut Kalesi - Vlademir Bartol

Köle - Mande Nazer

Kayıp kıta Mu

Tanrının Sol Eli

Elif Şafak Baba ve Piç .

sırrı süreyya önder

Türk olduğu halde kürtdüm diyebilen insandır. Devrimcidir. 1000' nin üzerinde kitap okumuş 80 darbesinin kurtulanlarındadır. Her ne kadar vekillik ona yakışmasada kendi bildiği yldan gitmeyi o ögretmiştir bana.

seni çok özledim diye haykırmak istiyorum

Bunu hergün düşünüyorum çıkıp karsısına bagırsam seni cok ozledim diye korkuturum diye korkuyorum. Başa şeçenklerde var gerçi ama ne biliyim telfonda arayıp seni cok ozeldim diye bagırsam telefonu yuzume kapatır ne yapacaığıma karar vermedim hıı sunu kesinlikle yapmayın evinin onune gidip seni cok ozledim demeyin demek istiyosanızda hemen ordan arkanıza bakmadan yani bakmak istiyosanız bakın ama zaman kaybı babası, abisi, vs gelebilir dikkatnize.

kanal d dizilerindeki dis ses tarzi entry yazmak

işte aşkım boyle baslamsıtı ilk gordugum kıza seni seviyorum dedim hocamız gelip tek ayak üzerinde belli bi süre bekletkden sonra kız benim için tek ayak üstünde kaldın seni seviyorum dedi ve basladı annenizle boyle tanıstım cocuklarım.

güne güzel başlama sebebi olarak tayyip erdoğan

işte günün şacma sapan geçme sebeblerinden biri ister inan ister inanma gorusun ne olursa olsun bir kişiye bakıpda günümün nasıl geçmesine karar vermem.

skirmisher

Age of empires oyunu akla ilk geldiğinde skilmişler diye bağıran insanlar ne anlıyosununz kardeşim bu espirinden bu espiri yapıp hahaha diye gülmek derdiniz ne bide göthler var oda ülke o birine gelmesin rastgele oyun boyunca göthler bastı burayı gothler bastı diye arkadadısın espri amacında kullanmak bit arkadaş. Bide oyunda ucuzu alınan asker skirmisher.

çıkma teklifi etmeden çıkmak

Hiç bi şekilde hadi çıkalım sevgili olalım vs vs değil en sevdiğiniz şeyleri birbirinize söylerek başlarsınız ama hiç adını koyamazsınız yada koymak istemezsiniz sihirin biteceğini sanarsınız. Ama hiç öyle olmaz dostum sıkılırsınız herşeyiniz değişir görüşmek bile istemezsiniz ayrılınca adını koyarsınız biz cıkıyoduk.

interneti açınca girilen ilk üç site

Facebook
DiziMizi
Fanatik ( Divxplanet yada depovip ) değişbiliyo.