bugün

entry'ler (22)

hdp ye oy vereceklere ufak hatırlatmalar

Sözde barışçıl bu partiye sandıkta verilecek her oy zararlı çıkacaktır doğuda ki halk için beyler yapmayın etmeyin. Ülkeye hizmet eden adamları bitireceğiz diye terörü destekliyorsunuz resmen. Kürt halkının kurtuluşu ak parti. sadece desteklerinize ihtiyacı var. Siz o güveni verirseniz olmayacak iş yok

ak parti

Meydanlarda sergiledikleri kararlılık beni bile ikna etti kesinlikle dağlardan terörü silecektir. ülkemizin doğusu cennete dönüşecek pkk terörün bitimiyle.

muhalefetin yetersizliği

Adamlar Ak Parti varken nereye proje yapıyor. O kadar zeki değiller. Her sene Ak Parti iktidar olacağı için projede üretmiyorlar. Ot gibi yaşıyorlar siyaset yapıyorlar. Ak Parti rakipsiz hizmet alanında bundan dolayı projesizler.

devlet bahçeli

Ne zaman istifa edecek merak ediyorum. mhp devlet bahçeli yüzünden iyice arka plana atılmaya başlandı. Sürekli liderlere hayır cevabı yolluyor görüşmeyi reddediyor bir daha bu adama konuşmaya gelen olmaz bu yüzden uğraşmazlar mhp ile. Derhal bu durumu düzeltmeli. Yoksa siyaset süresi max 1 yıl

türkiye ekonomisi

Ekonomi iyi olmasa para değerlenmez, yabancı yatırımcı ülkeye gelmezdi. Ülkeye gelmiyor dediğiniz yer doğu bölgesi o da pkk terörü yüzünden. Gözünüzü dört açın etrafa iyi bakın. Ona göre eleştirin. Pkk iyi bir meziyet olsa orada ki halk iş için Batıya mı göç eder ?

chp zihniyeti

kendileride biliyor sanırım teröriste oy verdiklerini. adları lekelendi artık çıktı 9'e inmez 8'e. Vatanı satmak kolay oldu sizler için sanırım ondan bu kadar rahatlar. Bunun bir bedeli de var itibar kaybı o da.

yerli otomobil

Ülkeyi başta karbondioksit gazından kurtaracak. Öyle yada böyle dünyada 1 tane bile içten yanmalı motorla çalışan araba kalmayacak yakın zamanda. Buna bir yerden başlamak lazımdı yerli otomobil konusundan başlamak gayet olumlu. Ak Parti iyi bir iş başarmış tek başına geliştirme araştırma sürecini yürütmüş tek kalan bir şirketle anlaşmak. Şirketlerimiz aptal olmasın yerli otomobilden hisse almaya başlasınlar şimdiden

kronik solcu

Ülke adına olan her gelişmeye karşılar. Sanki devlet baş düşmanlarıymış gibi, bunlar yaşlandıklarında anlayacaklar gençken hata yaptıklarını, sadece iyiliklerini isteyen devlete karşı çıktıklarını iş işten geçmiş olacak. insan gibi yaşıyoruz şurada ülkeyi karıştırmanın ne alemi var.

milli takım

Başarıya tahammülleri olmayan solcuları kıskandırmıştır. Her zaman olduğu gibi ülke adına olan bütün gelişmelere karşılar zaten. Sözde gerici dedikleri Ak Parti iktidarı hepsini 50 yıl ileri katlamıştır

gürsel tekin

KK ülkeye özgürlük getireceğiz diyordu dün. Geçen hafta yardımcısı Gürsel Tekin " iktidar olalım o gazeteleri kapatacağız" diyor. Özgürlük anlayışınız ne ara değişti Gürsel tekin'in merak etmekteyim. Parti ne yaptığını bilmiyor

karşı komşunun taş gibi hatun olması

hele birde eve giren çıkan çoksa çok koyar be yusufum... en iyisi kapı gözlemeyi bırak sen taşın be o evden yusufum...

sevişen komşu seslerinden tahrik olmak

mart ayındaysan eğer kesin o kedidir kedi...

bir erkekte en şık duracak takım elbise

bana zor oluyo sanırım kilodan yok geniş omuzdan...

sevişirken bağıran kız

senden para aldıysa orospudur ama iyi para almış ki bağırıyor yoksa kaşarlıktan nerde kalmış o bağırmalar... eskidendi o eskiden...

dolgun kalçalar

lan niye burger king tavuk burger geldi aklıma...

aldatan erkek vs aldatan kadın

toplumda helal olsun'a karşı orospu şeklinde yaklaşım gösterilen kişisel gelişim eksikliği kaynaklı olup cinsel eğitim eksikliği kaynaklıdır...

doğru mu doğru. Eğitim şart!

uzun ilişkinin sırrı

çok görüşememek, akılsız telefon kullanmak olsa gerek...

nato nun şımarık çocuğu türkiye

bugünlerde mülteciler, ruslar derken avrupa birliği ve amerikanın malzemesi oldu.. kesin benzine zam geliyor...

sen benim sevdiğim kız değil

gütümün kılı bile olamazsın demiş çaylak yazar...

7 ekim 2015 antalya depremi

merkezi antalya olduğu bilinmeden açılan ama antalya merkez deprem oluyo kaçsın herkezzz dedirten silkeleme...

edit: Demre-Antalya 5,5 muş demekki merkez müdür korkusuyla tahmin edilebiliryormuş...