bugün

entry'ler (32)

alejandro

adı ali han olan er kişinin sanal alemde nick olarak kullandığı isim.

taş gibi vücuda sahip küçük göğüslü kız

kendi içinde çelişen başlık. hem küçük göğüslü hemde taş gibi vücutlu? o ne be!

istediği kızı alamayan doktor

muhtemelen recep ivedik gibi bir bünyeye sahiptir.

16 yaşındaki kızımı seks yaparken yakaladım napcam

okuduğum an "Allah göstermesin" dediğim başlık.

eksileyen arkadaşım on altı yaşındaki kızını yakaladığın an bana ulaş, zira çok sağlam tavsiyelerim var sana.

tüm şarkıları güzel olan albümler

yaşar-dem

kadını seksi kılan parfümler

emporio armani she. tek geçerim!

ikinoktaustustekapaparantez

yarması an meselesi olan yazar. hoşbulmuştur.

kurbanlığa verilecek isimler

özellikle küçük bir çocuğunuz varsa asla girişilmemesi gereken davranıştır. zira bu durum hayvanın kesilmesinin ardından çocuğunuzun psikolojisi derinden yaralayabilir. he diyosanız ki "evde zaten bir büyük baş hayvanım var bir tane daha beslerim nolcak ki?" o ayrı mevzu istediğiniz ismi koyun gitsin. koyun koyuna yaşayın.

seks için fon müziği aramak

ilk okuduğum an gereksiz hatta itici gelen, sonrasında aklıma gelen müzikler nedeniyle suratıma hınzırca bir gülüş yerleştiren başlık. hımmmmmmm...

origami

japon kağıt katlama sanatıdır. üniversite birinci sınıftaydım ve kulübümüzün bir çalıştayı sayesinde adını sanını daha önceleri çok duyduğum kendisiyle tanıştım. nitekim aradığımı bulamadım.

sen bilirsin

az söylendiğinde hoşa giden ama sürekli tekrarlandığında ayrılık habercisi olan cümlecik. sürekli söyleyen tarafsanız muhtemelen terk etmek üzeresinizdir yok tam tersi bir durum varsa ortada, yani sürekli "sen bilirsin" diyen bir denyonuz varsa boşayın gitsin.

atatürk şiirini olumsuzluklara rağmen okuyan çocuk

sene 2022. şiiri okuyanlar benim kızım ve oğlum. kemalist ikizlerim benim!

eski sevgiliden kaşar diye bahsetmek

kuyruk acısı olan erkeklerin sıkça gerçekleştirdiği eylem.

oğlu saçını görecek diye türban takan anne

karşılaşırsam "ohaaa" diyeceğim annecik.

eski sevgili ile ilgili istekler

bir sevgilin varsa şuanda, kendisiyle ayrılma aşamasına geldiğinizde hakkında sözlükte atıp tutma. yakışmıyor senin gibi bir adama. arkandan bir kişiye daha "yazık" dedirtme yani bir kez daha.

senin asla haberin olmaz ama arkandan çok söverler arkadaşım sana, haberin olsun.

reklama ihtiyacı olmayan markalar

her markanın reklama ihtiyacı vardır. adımız gibi bildiğimiz markalara ait reklamlarla, günlük hayatta ne kadar çok karşılaştığımızı unutmayalım.

facebook ta şarkı paylaşıp tepesine sözleri yazmak

şarkı zaten beğenilip paylaşılmıştır ve paylaşılma amacı yüksek bir ihtimalle arkadaş listesi içinde birilerine gönderme yapmaktır. bu durum gönderme yapılan kişiye kolaylık sağlar, ana fikir yazıyla verilir böylece gönderme yapılan kişinin şarkıyı dinlerken bu ana fikir üzerine -istemedende olsa- yoğunlaşması sağlanır.

sözlük yazarlarının mal varlıkları

binlerce kitap diye cevap vermek istediğim başlık. olacak olacak az kaldı.

eski sevgiliyi özleten durumlar

şayet yeni bir sevgili varsa hiç umursanmaması gereken durumlardır. geçmişe mazi derler.

eksileyen arkadaşım sen eski sevgilini düşünmeye devam et tamam mı benim için no problemo!

3 numara saç ve kirli sakal ikilisi

şişman ve koca kafalı olmayan her erkeğe yakıştığını düşündüğüm ikili. en tipsizine bile tarz kattığı durumlar mevcut.