bugün

entry'ler (15)

hangi filmi tekrar tekrar izleyebilirsin

"Dağ 2".

tank alacaklara tavsiyeler

Aktif koruma sistemli olan tanklardan şaşmayın. Bir de petrol zengini değilseniz ya da petrol bölgesini işgal etmediyseniz asla benzinli tank almayın,çok yakar. Paletlerin ve motorun bakımını iyi yapın. Benim seçimim:Altay.

muhammet murat hekim

https://twitter.com/muham...status/711520653871075329
ilk entrynin üzerinden iki ay geçmesine rağmen hala iş bulamamış.Yardımcı olabilecekler varsa lütfen bu arkadaşla iletişime geçebilir mi?

android marshmallow 6 0

6.0.1 güncellemesi ile gelen emojiler bir harika

üniversite okumak mı zor kazanmak mı

Üniversiteyi kazanmak zordur. Üniversiteye girdin mi gerisi senin çalışmana bağlı.

liseyi sevgilisi olmadan bitiren insan

Büyük ihtimalle o kişi ben olacağım. Platonik olarak devam ediyoruz işte. Hayırlısı

gecenin ispanyolca cümlesi

me gusta estudiar. (ders çalışmayı severim)

sözlük yazarlarının yılbaşı planları

kuvvetle muhtemel ders çalışacağım. işimiz gücümüz ders oldu be.

unutulmayan bilgisayar oyunu şifreleri

leavemealone
professıonaltools
panzer.

ygs lys ye hazırlananlara tavsiyeler

Elinizden geldiğince çok sayıda soru tipi çözün. Bilgileri periyodik aralıkla tekrar edin. Tekrarlamazsanız unutursunuz. inancınız tam olsun. Yattığınız yerden iyi bir üniversite kazanamazsınız. Elbet hatalarınız olacak fakat mühim olan hatalardan ders çıkarabilmektir.

lord kinross

Atatürk adlı biyografisi gerçekten başarılı bir eserdir. Okumayan pişman olur.

kadınların bir anda değişmesi

Kadınlar değiştiği anda sakın ola ki ani tepkiler vermeyin. Çünkü kadınların dalgalı dönemleri vardır. Ağzınıza geleni söylerseniz pişman olursunuz. Tecrübeyle sabittir

en yakındaki kitabın son cümlesi

"işte, Türklerin Atası" Mustafa Kemal'in gerçekleştirdiği büyük eser."

çay denince akla gelenler

Çay bana eskiyi hatırlatır. Ah ki o geçen günlere. Anı yaşayın dostlar, yoksa pişman olursunuz.

okumayan düşünmeyen sorgulamayan insan

rahat olayım derken çok zor duruma giren insandır. Acınası bir durum