bugün

entry'ler (64)

sevgilisine kelim ya da keltoşum diyen bayan

sırma saçlım diye sevmesinden yeğdir.

ilk buluşmada nasıl ama giderim var demi diyen kız

internet ortamında tanışılmıştı. kız da kendisinin gideri olduğundan bahsetmistir birkaç fotoğrafının yardımyla buluşuncada çocuktan bunu onaylamasını istemiştir. mutevazi bir kız değildir ne demişler seni sen değil el methetsin.

sirinlebenisirinbaba

(#13214309) yeni bir yazar, hoş gelmiş.
edit: eğlenceli biri olduğu izlenimine kapıldım. bunun dedikten sonrada iki kez hapşırdım demek ki öyle. evet.

izmir ağzı

kibar bir ağızdır. "lütfen, teşekkür ederim, rica ederim" gibi kelimeler sık sık kullanılır.

ağda yapmayıp utanmadan mini etek giyen kız

ağda yaptırmaktan aciz utanmadan da kıllı bacaklarını göstererek görüntü kirliliği yaratan kızdır. bir (bkz: ağda gününün gelmesini iple çeken kız) değildir. böyle bir kız bulundu mu kaybetmemek, yemeyip yanında yatmak gerekir.

ne kadar mutlu ettiysek o kadar yalnız kaldık

yanlış önerme aslı: ne kadar mutlu edildiysek o kadar yalnız bıraktık. çünkü mutluluk kıçımıza batar. çabuk sıkılırız hüzne, acıya koşarız bizi mutsuz edene.

bence bu sene evlenmeliyiz diyen bayan sevgili

hadise fanı olan sevgilidir.

--spoiler--
bence evlenmeliyiz hem de bu sene
--spoiler--

ben bu yazıyı sana yazdım

allah sanıyor musun ki sana verdiği mutluluğu bana vermeye korkuyor. öyle mi dersin?

oglum o seni donunda sallar

bir yiğit özgür karikatürüdür.
-ben bu lunaparkın balerinine aşık oldum abi.
-oğlum, o karı seni donunda sallar... ehe ehe

kaçarak evlenen kız

geriye dönecek bir kapısı olmayan kızdır.* ve bir ömür boyu kocasına katlanmak zorundadır. kendisini genelde çocuklarına adar. öyle mutlu olmaya çalışır. ne diyelim allah çocuklarından güldürsün.

trip atmayan kız

kavağa çıkabilen balık gibidir.

ay ay ay annecim

izmirde yaşayan, 23 eylül 1993 yılında dünyaya gelen 1.75 boyunda bir yazar. pek yakında açık ev adresiyle sözlük marketlerde.

altı metrelik tırnakla rekor kıran kadın

allah onun bin belasını versin gördüğümden beri yemek yiyemiyorum. hayır bir yeri kaşınınca ne yapıyor çok merak ettim. tırnakları pipete benziyor hani üst tarafı yuvarlak olanından. taharet maharet hak getire tabi pis pis geziyordur.

pamuk prensesin teyze kizi

yeni bir yazar, hoş gelmiş.

ne istediğini bilmeyen kadın

erkeklerin rüyalarını süslemeyen kadındır. erkekler ne istediğini bilen, kararlı kadınlardan hoşlanır tabi bu lafta nerede sonumuzun ne olacağını bilemiyorum. Seni sevip sevmediğimi bilemiyorum vs diye bir kadın varsa orada köpek gibi aşık olan bir adam vardır.

ilk buluşmada kıza aç mısın demek

eğer bunu yemek yerken sorarsanız bir araba laf işitmenize sebebiyet verir. söyleme şekline dikkat edilmeli. aman ha!

sevişirken tweet atan ingiliz kızı

bir hilal cebeci değildir. ya da hilal cebeci bir ingiliz kızı değildir.*

telefonda bağırarak konuşan insan

normalde bağırarak konuşan insandan daha katlanılabilinen insandır. karşı tarafın duymadığını falan düşünür. ya normalde? teşbihte hata olmaz kıçını yırtarcasına konuşur ne gündüz der ne gece böyle bir komşumuz allah bizi kurtarsın ne diyim o insanla karşılıklı konuştuğumu düşünemiyorum.

küfreden kız

canı olan, canı yanan kızdır. kimse durduk yere küfretmez.ha diline pelesenk olmuşsa kaba bir kızdır.

harika yemek yapıp dili yakmak

yemekle pişmek eylemini gerçek manada yaşamaktir.