bugün

entry'ler (121)

dolar yükseldi diye ekonomiyi kötü sanmak

Hiçbir şeyin ithal edilmediği Türkiye hayalimiz gerçek olursa bu başlık biraz anlam kazanır sanırım.

öztürk kayıkcı

“Sevdiğiniz işi yaparsanız, bir gün bile çalışmış sayılmazsınız.” demiş ya Konfüçyüs işte o nadir insanlardan biri. Yıllar geçse de hiç yaşlanmamasının sebebi bu olsa gerek.

natuyal

Doğal atıştırmalık satışı yapan bir e-ticaret sitesi

http://www.natuyal.com

iddialarına göre yaptığı pasta poğaça börek yaş pasta vb. şeylerde Trabzon tereyağı, köy yumurtası, doğal un kullanan memleketin gerçeklerine aykırı çalışan pasta mamulleri sitesi.

Sitesine baktığımda acıkmama vesile olan ama uçuk fiyatları olan doğal atıştırmalık sitesi

Ambalajlı gıdaların artık tüketilmemesi gerektiğini beslenme dünyamıza artık doğal şeyleri almamız gerektiğini düşünüyorum. O açıdan sayfayı yapan her şeyden önce emek verip bunu ticari olarak başlatandan Allah razı olsun.

nadir bilinen güzel şarkılar

'hoşgeldin kadınım.' ilhan irem söylemektedir.ve sözleri de nazım hikmet'e ait çok naif bir şarkıdır.

breaking bad

are we good yo?

sanat sanat için mi sanat toplum için mi

eğer sanat toplum için yapılırsa sanat olmaktan çıkmıştır.

sigarayı tersten yakmak

sigarayı bırakmak istediğimde üstüste 10 defa tersten yakarak bunu bir metod olarak kullanacağım.

ösym

ölümcül sınav yavşaklığı merkezi...

100 tane bonibon yutarak intihar etmek

canım bonibon istedi.

bütün ingilizce hocalarının genç ve güzel olması

düşük puanlarla atanabilmeleri ve 4 yıl okumaları sebebiyle karşılaşılan bir durumdur.eğer boğaziçinde lise öğretmenliklerinden birini okuduysanız eğitim 6 yıl atanmanız 3-4 yıl süre alıyor.e nerden baksanız ingilizcecilerden 6 yıl geç başlıyorsunuz.bu da sizi yaşlı huysuz ve çirkin yapıyor.

harry potter ı hiç izlememiş insanlar

bir de bunun yüzüklerin efendisi'ni hiç izlememiş versiyonu var.ben onlara daha çok şaşırıyorum.

futbolla ilgileniyormuş gibi görünen kadın

o benim işte.

sesi güzel olmadığı halde inatla şarkı söylemek

kişi şarkı söylemekten keyif alıyorsa ne yapsın..

sigarada kara paket dönemi

ayrı bir hava katacak sigara paketlerine.

özlemek

yalnızlıktan kaynaklanan bir nev-i çaresizlik hissi...

para isteyen dilenciye ben ogrenciyim demek

karşılığında "kesin paran vardır o zaman,bir de üniversiteyi bitirde parasızlığı o vakit gör!" diyebilir.

bir kadının en güzel yeri

elleri...

birini çok sevmek

bi yerlerde mutlu olduğunu hissedip onun adına sevinmektir.

coşkun ırmak

takdir edilesi insan."öyle bir geçer zaman ki" adlı dizi de.bazı sözleriyle bizleri büyülemiş insan.

bir kedinin insanlara verebileceği maksimum zarar

yıllardır sizinle uyuyan sevimli ama artık yaşlanmış kedinizi minderinde ölü bulduğunuzda çekeceğiniz acıdır.